• Hikaye
  • Görüntü
  • Kontrol
  • Karakterler
  • Gelişim

Lord Of Ultima
Lord Of Ultima browser tabanlı bir strateji savaş oyunudur. Joygame tarafından geliştirilerek kullanıma sunulan bir oyun olan Lord Of Ultima’da elinizde olan köyü geliştirmeli ve ilerleterek savaştaki gücünüzü; güçlü savunmacı ordunuz ve silahlarınız ile göstermelisiniz. Ayrıca rakiplerinizin şehirlerini de gerektiği zaman yıkmalı ve yağmalayabilmelisiniz. Bu özellikler sayesinde oyundaki alanlarda hükümdarlığınızı geliştirmiş olursunuz. Fakat köyünüzün şehir olabilmesi ve kalkınabilmeniz için de dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli etken de diğer rakip hükümdarlıklarla olan ticaret ilişkilerinizdir.

Sponsorlu Reklamlar

Ticari ilişkileriniz oyundaki konumunuz ve askeri gücünüz başta olmak üzere pek çok şeye etki etmekte ve geliştirmektedir. İndirmeye gerek duymadan web tarayıcınız üzerinden oldukça pratik bir şekilde oynayabileceğiniz Lord Of Ultima’da topraklarınızı geliştirmeli ve rakiplerinizin karşısına güçlü bir ordu ve şehir yapısı ile çıkmalısınız.

Hükümdarlığınızı güçlendirmek ve büyük hükümdarlıkları yıkarak ününüzü ve zaferinizi konuşturmak tamamen sizin elinizde! Tek ihtiyacınız olan güçlü bir ordu yetiştirerek, çok daha fazla yerleşim yeri elde etmek! Özellikle hükümdarlık kurma ve ulus güçlendirme gibi strateji savaş oyunu meraklı oyuncular için oldukça eğlenceli ve savaş dolu geçebilen bir oyun Lord Of Ultima, savaş ve strateji türü oyun seven pek çok oyuncunun mutlaka görmesi gereken bir oyun. Siz de hemen şimdi tıklayın ve web tarayıcınız üzerinden kolayca oynayın.