Sevilen dövüş oyunu, milyonların sevgilisi, grafikleri ile ünlü başyapıt; Lost Saga Türkçe dil desteği ile Türk oyun severlerin karşısında. Oyunumuzda tipik dövüş oyunu animasyonlarından farklı türde grafikler görecek ve bu grafikler sizi çok etkileyecek.

Sponsorlu Reklamlar

Oyunumuzda oyuncular yani genel adıyla oyun kahramanları binlerce ve hepsi birbirinden farklı. Bu farklılık hem oyuncunun görünüşünde, hem de karakter özelliklerinde gözlemlenebiliyor. Siz de bu eşsiz kahramanlardan istediğinizi seçebilirsiniz ve eğer isterseniz de birden fazla kahramanı kontrol edebilirsiniz. Bu kahramanları fiziksel olarak en iyi hale getirmekte yine oyun içi başarınız ile eşdeğer. Unutmayalım ki oyuncunun kılık kıyafeti bile performansını inanılmaz artı yönde etkiliyor.

Sponsorlu Reklamlar


Oyun içerisinde tek bir karakter ile bütün dövüş sanatlarından izlenimleri ortaya koyabilirsiniz. Gerektiğinde bir kovboy veya yerli, yeri geldiğin de ise bir Judo uzmanı veya fantastik bir sokak dövüşçüsü olabilirsiniz. Bütün karakterler sizin emriniz de ve sizi bekliyor. Hazırsan sen de hemen savaşmaya başla.

Yendiğiniz her savaşçı size ekstra ganimetler getirir. Örneğin bir dövüşçü ile dövüştün ve puanları da cebe koydun. Kazancın burada tam olarak bitmiyor. Artık onun eşyaları da senin ve istediğin an o eşyaları kullanabilirsin.

Oyun Dünya dillerinden sadece belirli ülkeler için çevrildi ve bu ülkeler içerisinde de Türkiye de var. Siz de kendi dilinizde Lost Saga oynamanın heyecanını yaşayabilirsiniz.

Lost Saga Kaydol