• Hız
  • Oynanabilirlik
  • Grafik/Ses
  • Güncelleme
  • Yönetim

Türkiye’de de bir süre Aşk Ritmi ismiyle oyun severlerin buluştuğu oyun, Mayn Games’in dağıtıcılığını bırakması ile şuan sadece yabancı sunucuda oynanmaktadır. Savaşmaktan, yakmaktan, yıkımdan bıkan oyuncuların dans hünerlerini gösterebileceği bir oyundur.

Sponsorlu Reklamlar

Oyunun en büyük amacı insanların eğlenirken birbiriyle tanışmaları ve eğlenceli vakit geçirmeleridir. Bu amaçla oluşturulan oyunda onlarca müzik parçasında dans hünerlerinizi kullanabilirsiniz. İsterseniz tekli bir gösteri yaparak seviyenizi arttırabileceğiniz gibi, arkadaşlarınızla beraber bir gösteri yaparak grup dansın zorluklarını aşabilir ve deneyim kazanabilirsiniz.

Love Beat’in en ilgi çekici özelliklerinden biriside oyun karakterlerinin manga çizgileriyle oluşturulmuş olmasıdır. Karakter seçimi yaparken bunu göz önüne alarak seçim yapmanız önerilir. Oyunda seçtiğiniz karakteri dans figürleriyle göreceğinizide unutmayın.

Oyunda onlarca popüler şarkı bulunmaktadır, bu şarkılara ritimle eşlik etmelisiniz. Ne kadar hatasız dans ederseniz o kadar çok başarılı sayılmaktasınız. Kazandığınız başarıya göre de deneyim puanı kazanırsınız. Dans hareketlerinde “kombo” yapabilirsiniz, her kombo size ekstra puan kazandıracaktır.

Türkiye’de bir müddet oynanan fakat yeterli ilgiyi bir türlü yakalayamayan oyun, yabancı sunucularda beğenilerek oynanmaya devam etmektedir. Oyunun Türkçe versiyonunda Türkçe parçaları da dinlemekte mümkündü. Umarız oyun tekrar Türk sunucularında oynanmaya başlar.

 

Love Beat Oyunu Kayıt Sayfası

 

Love Beat oyununu indirmek için yapmanız gereken aşağıda bulunan Love Beat İndir butonuna tıklamalısınız. Kurulumu yapmadan önce oyuna kaydolmanız gerekmektedir. Kaydolmak için yine aşağıda bulunan Love Beat Kaydol butonuna tıklamalısınız. İşlemleri bitirdiğinizde sizde usta bir dansçı olmak için hazırsınız demektir.