Geçmişten günümüze kadar insanlar çeşitli oyunlara ilgi duymuş ve oyun oynamıştır. Tabi ki günümüzde saklambaç gibi modası geçmiş oyunlar bulunmamakta artık insanoğlu tamamen çok iyi vakit geçirebileceği interaktif online oyunlara yönelmiş ve can sıkıntısından kurtulmuştur. Hiçbir ücret ödenmeyen bu oyunlar alanında uzman kişiler tarafından hazırlanıp her gün kullanıcının istekleri doğrusunda güncellenmekte ve yenilenmektedir. Çok çeşitli online oyunlar bulunmaktadır. Lucidstar Var ki tam kullanıcının istediği türde bir bilim kurgu oyunudur. Peki bu oyunun amacı nedir ve içeriği nedir nasıl oynanır dilerseniz biraz da bu oyundan bahsedelim.

Sponsorlu Reklamlar

Sponsorlu Reklamlar


Lucidstar uzayda geçen bir oyun türüdür banal online oyunların yanı sıra oyunun uzayda geçmesi farkını ve tarzını ortaya koymaktadır. Oyunda size bir uzay gemisi ve uzay istasyonu verilmektedir. Uzayın derinlerine yolculuk yapabileceğiniz bu oyunda karşınıza çıkan düşmanları silahlarınızla yok edebilirsiniz. Oyunun size verdiği görevleri yaparak seviye atlar seviye atladıkça geminizi güçlendirebilir oyunda yenilmez hala gelirsiniz. Tabi ki görevleri yaparak para ve eşya kazanabilirsiniz kazandığınız bu paralarla yeni eşyalar alabilir görevlerin size verdiği eşyaları beğenmezseniz satabilir ve para kazanabilirsiniz.

Oyunda gemiler çok önemli farklı modellerde ve değişik özelliklerdeki gemileri almanız için paraya ihtiyacınız var geminin özellikleri ne kadar iyiyse o kadar size maliyetli olacaktır. Ayrıca arkadaşlarınızla klan kurarak düşmanlarınız ortadan kaldırabilir ve ya başka klanlara savaş açabilirsiniz.

Yüksek görüntü kalitesindeki bu oyunu milyonlarca kişi oynamaktadır. Big mage game tarafından hazırlanan bu oyun araştırmalara göre en çok oynanan online oyunlar arasına girmektedir. Oyun serverlarını alanında uzman kişiler hazırlamış olup milyonlarca kişinin girmesine rağmen oyun esnasında hiçbir duraksama ve donma olmamaktadır. Kendinize yeni bir uğraş arıyorsanız Lucidstar emin olun tam size göre tasarlanmış bulunmaktadır.

LucidStar Oyununa Hemen Kaydol