BÜYÜLERİN BÜYÜLEYİCİ SAVAŞI: MAGICKA WIZARD WARS

Sponsorlu Reklamlar

Adından da rahatlıkla anlaşılacağı şekilde, büyücü savaşlarını konu alan Magicka Wizard Wars, bir MOBA oyunu olup, Paradox North oyun stüdyosu tarafından geliştirilmiş ve Paradox Interactive tarafından yayınlanmıştır. Olaylara mizahi açıdan yaklaşan oyun, oyun severlerin daha fazla keyif almasını sağlamaktadır.

PvP odaklı oynanış şekliyle karşımıza çıkan Magicka Wizard Wars, birbirinden farklı yüzlerce büyü seçeneği ile oyun içinde zengin çeşitlilik sunmakta ve farklı büyü stratejileri kullanmanıza olanak sunmaktadır. Oyunun kilit önem taşıyan diğer bir özelliği ise büyülerin özelleştirilebilir olmasıdır. Ateş, su, toprak gibi elementlerin birleşiminden oluşan kombine büyüler diğerlerine göre daha fazla hasar verebilmektedir. Karakterlerinizi kişiselleştirebilmekte ve kendine özgü bir görünüme sahip olmasını sağlayabilmektesiniz. Takım tabanlı olması ve çok sayıda strateji seçeneği ile Magicka Wizard Wars, hem tecrübeli hem de yeni başlayan MOBA oyuncularına göre elverişli bir oyun olarak karşımıza çıkmaktadır. Dört büyücünün ikişerli takımlar şekline yarıştığı oyunda, saldırı ve savunma büyüleri olan karakterleri kontrol ederek, kişisel tasarımlı eşyalarınızı oluşturabilirsiniz ve kendi tarzınızı oyuna yansıtabilirsiniz. Magicka Wizard Wars oyununun Magicka’ya göre farklarından bir tanesi de kamera açısından daha yakın olmasıdır.

Bildiğimiz Magicka geleneğinin devamı şeklinde, Magicka Wizard Wars’ta da dost ateşi olarak da bilinen “Friendly Fire” sistemi bulunmaktadır. Bu özellik yanlışlıkla takım arkadaşımızı vurma olanağını ortaya çıkarmaktadır. Kullanılan büyüler çeşitli avantajlar sağlamakta ya da bazı zayıflıklara neden olmakta ve bu sayede çok farklı karakter sınıflarının oluşmasına imkân vermektedir.

Oyunumuz Çok Yakında Kaydol.Com.Tr de