March To Rome oyununu Gamgosoyun firması ülkemize getirmiştir ve firmanın ülkemize sunduğu en iyi oyunlardan bir tanesi de diyebiliriz. Yine web sitemize oldukça fazla eklediğimiz tarayıcı tarafından oynanan oyunlara iyi sayılabilecek örneklerden bir tanesi. Age of empires, Clash of clans oyunlarının da bir benzer örneği olarak gösterebiliriz.

Sponsorlu Reklamlar

Oyunumuz yine bu tür oyunlarda yer alan, geliştirmeli ve en başta sıfır sayılabilecek bir köye sahip oluyorlar. Zamanla birikimleri vasıtasıyla köylerini geliştirmeye çalışıyorlar. Gelişen köy aynı zamanda saldırlara da maruz kalıyor.Birikimleriniz bir anda çalınabiliyor. Size yapılan saldırıların benzerlerini siz de rakip köylere yapabiliyorsunuz. Yaptığınız saldırılardan ganimet elde etmek sizi oldukça keyiflendirecek. Saldırı anında sadece askerleriniz ile değil, aynı zamanda duvarlar ile mücadele eden ekipmanlar ile de saldırıyorsunuz.

March To rome

Ganimet depoları: bu depolarda savaş ganimetleri ve üretimden elde edilen mallarınız bulunuyor. Bunları biriktirerek yeni inşaatlar da kullanabilirsiniz.

Üretimler: Kendi köyünüzde bulunan ganimetlerin ortaya çıkarıldığı, gelişimde kullanıldığı birimlerdir.

Evler: Oyunda yer alan, çalışan ve sizin için gece gündüz üretim yapan köylülerin kaldıkları yapılardır.

Surlar: Bu surlar sizin köyünüze yapılacak saldırıları yavaşlatmak, hatta engellemek için yapılmıştır.

Halkın mutluluğu da sizin için çok önemli. Hatta o derece önemli ki, ne kadar mutlu halk, o kadar çok kaynak anlamı da çıkarılabilir.

March To Rome Oyununa Kaydol

 

March To rome 3

Oyunda gerçek savaş alanlarının da bulunmadığını, görsel olarak savaşları izleyemediğinizi ve size sadece savaş raporlarının sunulduğunu da belirtelim.