• Hikaye
  • Oynanabilirlik
  • Kontrol
  • Grafikler
  • Gelişim

Online oyun piyasasının gelişimi piyasaya yeni türlerde oyunlar çıkartırken, birtakım yeni oyun şirketlerinin de çıkmasına zemin hazırlıyor. Bu şirketlerden bir tanesi de Epic Games olurken, piyasaya çıkan yeni oyunlardan bir tanesi de Mars online. Türkiye’ye getiren oyun firması ise Gametolia. Hem dil desteği, hem de uyum açısından uzun bir süreçten geçen oyunumuz Türk kullanıcıların seveceği tarzda bir oyun ve 2012 yılı itibariyle de açık beta testlerine başladı. Şu an itibariyle de oyunumuzu sorunsuz bir şekilde oynayabilmeniz mümkün.

Sponsorlu Reklamlar

Oyun içinde hem görevler alarak, bu görevleri gerçekleştirebilirsiniz, hem de oyun modları arasından seçtiğiniz bir mod ile kendinizi sınayabilirsiniz.

Oyunda tek başınıza savaşabileceğiniz gibi, takım halinde de savaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra oyun içerisinde zombilere karşı da amansız bir savaşın içerisine girebilirsiniz. Zombilerin dışında Mutantların da oyun içerisinde önemli bir yerinin olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Oyunda yer alan önemli özelliklerden bahsetmek gerekirse, bunların en önemlilerinden bir tanesi olarak “Boss” özelliğini gösterebiliriz. Bu özellik, tam bölümü tamamladım dediğiniz anda ortaya çıkan bölüm sonu canavarlarını işaret ediyor. bu bölüm sonu canavarları belki de oyunun en önemli özelliklerinden ve oyunu eğlenceli hale getiren en önemli özelliklerden bir tanesi. Bu kısımlarda aynı anda birden fazla silahı kullanabilir ve rakibinizin orantısız gücüne karşı koyabilirsiniz.

Revive Team Friend: Takım arkadaşınızın tekrar canlanmasını sağlayacak önemli bir özellik olarak gösterilebilir. Savaş anında ölen arkadaşınız sizin yardımınızla tekrar dirilebilir ve bu yardımınız size oyun içerisinde artı puanlar kazanmanızı sağlayacaktır.

Oyunun bir diğer artı değer katan özelliği ise, mevcut silahlarınızın modifiye edilebilmesi ve normalin üzerinde hasarlar verebilmesi. Aynı zamanda bir görsel şölen haline gelmeye oyunları da size vaat edebilir.

Mars Online Dünya’sında siz de yer almak istiyorsanız aşağıda verilen linkler yardımıyla oyuna kayıt olabilir ve zombilere, mutantlara, kötülüklere karşı koyabilirsiniz.

Dikkat: Mars Online [Mercenary Assault And Recon Squad]  AAA ödülüne sahip bir online oyundur.

M.a.r.s. Online Oyununa Kayıt OlM.a.r.s. Online İndir