• Oyun Kalitesi
  • Grafikler
  • Kontrol
  • Güncelleme
  • Oynanabilirlik

Gazillion şirketi tarafından geliştirilen ve yayınlanan, filmlerde gördüğümüz süper kahramanları bir araya getiren bir oyun olarak karşımıza çıkan Marvel Heroes Online oyunu adından da anlaşılacağı üzere çevrimiçi olarak oynanabilen bir bilgisayar oyunudur. Oyunun geliştirme ekibi içerisinde Diablo ve Diablo 2 oyunlarının geliştirme ekibinde bulunan David Brevik ve arkadaşları görev almaktadır.

Sponsorlu Reklamlar

Bir aksiyon MMORPG oyunu olan Marvel Heroes Online, Marvel evreninde yer alan süper kahramanlar ile kötüler arasında yaşanan savaşı konu almaktadır. Oyunda yer alan süper kahramanların filmlerden de aşina olduğumuz tüm özellikleri korunmaktadır. Ayrıca bir kahramanın doğasında sahip olduğu yeteneği bir başka kahramana aktarabilmeniz mümkün olmamaktadır. Yani Örümcek Adam’ı seçip Wolverine’in pençelerine sahip olamazsınız. Ancak kahraman kostümleri üzerinde kısmi şekillerde değişiklikler yapabilmek mümkün olmaktadır.

Oyundaki kahramanlar Black Panther, Black Widow, Cable, Captain America, Colossus, Cyclops, Daredevil, Deadpool, Emma Frost, Hawkaye, Hulk, Human Torch, Iron Man, Ms. Marvel, Punisher, Rocket Raccoon, Scarlet Witch, Spider Man, Squirrel Girl, Storm, Thin, Thor ve Wolverine’dir.
Bütün diğer çevrimiçi veya indirmeli oyunlarda olduğu gibi Marvel Heroes Online oyununu oynarken de kesintisiz ve yüksek kalitede bir oyun oynamak için bilgisayarınızın bazı sistem gereksinimlerine karşılık veriyor olması gerekmektedir. Bunlar içinde özellikle bilgisayarınızın işletim sisteminin en az Windows XP 32 bit olması gerekmektedir. Ayrıca işlemcinizin de en az Core 2 Duo 2.1 ghz ya da AMD Athlon X2 2.1 ghz olması gerekmektedir. Ayrıca raminizin en az 2 GB ve ekran kartınızın en azından DirectX10 ile uyumlu 512 MB VRAM olması gereklidir.

Marvel Heroes Online KaydolMarvel Heroes Online İndir