• Oyun Kalitesi
  • Etkileyicilik
  • Grafikler
  • Hız
  • Gelişim

Süper kahramanlar en sempatik halleri ile tekrar sevenlerinin karşısında ve bu defa hem Dünya’yı hem de sizin kalplerinizi ele geçirmek için geliyorlar. Marvel’i bilmeyenler için kısaca anlatmak gerekirse, hayali Dünya’da Dünya’yı kurtaran çizgi roman ve animasyon şirketi diyebiliriz. Çizgi roman, oyun sinema derken, oyunun bir dalı olan online oyunlar için Marvel Super Hero Squad Online oyununu hazırladılar. Bildiğimiz Marvel çizgilerinin biraz da olsa dışına çıkan ve oldukça sevimli kahramanlar hazırlayan şirket, online oyun piyasasında da fırtına gibi esmeyi planlıyor.

Sponsorlu Reklamlar

Oyunumuzda Hulk’tan Iron Man’e ve Thor’dan Kaptan amerika’ya kadar birçok kahramanı bulabilmek mümkün ve kullanıcılara da oldukça çeşitlendirilmiş bir alan oluşturma imkanı verilmiş.

Marvel Super Hero Squad Online oyununda, diğer online oyuncular ile birlikte hareket edebilir veya oyunu oynamayan yakın arkadaşlarınızı oyuna davet edebilirsiniz. Bütün bunları yapabilmek için ise sadece oyuna kaydolmanız yeterli olacaktır.

Heroup.com adresinden de seçtiğiniz kahramana ilişkin birtakım ekipmanlar alabilmeniz mümkün. Bu ekipmanlar sayesinde ise kahramanınızı kişiselleştirebilmeniz, daha düzgün bir deyimle farklılaştırabilmeniz mümkün.

Oyunda yer alan kahramanların özelliklerini sonuna kadar kullanabilmeniz mümkün. Bir kahramanı öncelikle iyi tanımalı, özelliklerini iyice öğrenmeli ve ihtiyacınız olduğunda ise onu sonuna kadar kullanmalısınız. Bütün bu öğretilenleri yapmanız durumunda ise, oyun içerisinde oldukça başarılı olacağınıza emin olabilirsiniz.

Kayıt aşaması da oldukça kolaylaştırılmış ve kullanıcının yorulmadan, en kısa sürede oyuna dahil olabilmesi için hazırlanmıştır.

Marvel Kayıt Sayfası