Dünyanın her yerine ulaşmış bir teknoloji marketler zinciri olan MediaMarkt, Türkiye piyasasına da sonunda girdi ve hem açtığı teknoloji marketleri, hem de internet mağazası ile milyonlarca Türk kullanıcısına hizmet vermeye devam ediyor. Sunduğu özel indirimler ve bunun yanında sağladığı yeni teknolojik ürünler ile piyasada ki rekabeti katlamış durumda.

Sponsorlu Reklamlar

Media Markt teknoloji zinciri mağazalarını, MediaMarkt-com-tr web sitesini açarak taçlandırdı. Web site üzerinden alış veriş yapmak sadece kayıt aşamasını gerçekleştirdikten sonra dakikalar sürüyor. İstediğiniz ürünü, muadili ile karşılaştırarak kolayca satın alabiliyorsunuz. Bunun yanında ileri düzey güvenlik önlemleri de kullanıcının maddi güvenliğini fazlasıyla sağlamaktadır.

MediaMarkt

MediaMarkt

Web sitesi kullanıcının daha kolay gezinebilmesi için, kategorilere ayrılmış ve resimli olarak ürünlerin listelenmesi sağlanmıştır.

Web sitesi üzerinden, telefon, televizyon, BlueTooth kulaklık, masaüstü ve dizüstü bilgisayar, bilgisayar ekipmanları, son model tabletler, Fotoğraf ve video makinesi, eviniz için beyaz eşya, kişisel bakım ve sağlık ürünleri, aile ürünleri ve daha fazlası sadece bir tıkla satın alınabiliyor.

MediaMarkt 2

Web sitesinde, sürekli olarak Türkiye piyasasında yer alan ürünlerin en düşük fiyatta satıldığı kampanyalar düzenleniyor. Ve bu düzenlenen kampanyalarda Türkiye’nin en ucuzu özelliği yer alıyor. Yani aynı ürünü daha ucuza başka bir yerde bulma ihtimaliniz kalmıyor.

Ürünlerin tanıtımın yapıldığı sayfalarda, görsel olarak ürünü tüm detayları ile görüntüleyebiliyorsunuz. Buda daha ürünü almadan tam bir fikre sahip olmanızı sağlıyor.

Web sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde %97 memnuniyet oranı olduğunu da belirtelim.

Sizde Mediamarkt-com-tr adresine kolaylıkla kayıt yaptırabilir ve istediğiniz ürünü, Türkiye’nin en düşük fiyatlarından bir tanesine sahip olarak satın alabilirsiniz.

MediaMarkt Kaydol Ve Alışverişe Başla