• Oyun Kalitesi
  • Etkileyicilik
  • Görüntü kalitesi
  • Karakterler
  • Gelişim

Çeşitli bölgelerden, bol para alan ve karizmatik askerleri hepiniz duymuşsunuzdur. Bunlar görevlerini en iyi şekilde yapar ve ve asla yarıda bırakmazlar. Kaslı ve ir vücutları ile bütün gençlerin idolü haline gelmişlerdir.  İşte bu askerlerden yola çıkarak hazırlanan Merc Elite, gücünüzü, istikrarınızı ve yeteneklerinizi sonuna kadar test ediyor.

Sponsorlu Reklamlar

Oyunda en kaliteli silahların kullanılıyor olması ve kendi stratejinizi belirleyebilme seçeneği sayesinde, istediğiniz gibi hareket edebileceksiniz.

BigPoint yayıncılığında Türkiye ve Dünya’da aynı anda aktifleşen Merc Elite sayesinde, asker olmanın tehlikeli ve bir kadar da gurur dolu yönlerini keşfedeceksiniz.

Merc Elite Oyununda Yer Alan Sınıflar, ÖZellikleri Ve Bilinmeyen Yönleri:

Juggernaut: Tam bir savunma uzmanıdır ve bunu kurşun geçirmez, dayanıklı zırhına borçludur. Bu zırh sayesinde en önde gidebilir ve takım arkadaşlarına alan açabilir. Dişe diş mücadelede vazgeçilmezlerden bir tanesidir.

Assault: Silah denilince ilk akla gelen Merc Elite oyuncusudur. Bu karakter sayesinde rakibinize inanılmaz hasarlar verebilmeniz mümkün görünüyor.

Recon: Türk oyuncular ona sinsi lakabını taktılar ve bunu fazlasıyla hak eden bir sınıf. Düşman alanına gizlice sızabilir ve bunu tek bir düşmanı bile uyandırmadan yapabilir. Onun sayesinde bir savaş, sessiz ve sedasız bitebilir.

Heavy Gunner: Ağır silah ve uzaktan atış; İkisi bir araya gelince savaşa bir adım önde başlayabilirsiniz. Uzaktan atışlar yaparak, rakibin can alıcı noktalarını yok edebilir, ağır ve tamiri güç hasarlar verebilir.

Tactician: O savaşın bir anlamda görünmeyen yüzü olarak ön plana çıkıyor. Tam bir taktik uzmanı olması sayesinde, hava ve kara saldırılarının, ne zaman ve hangi ağırlıkta yapılacağını kolaylıkla öngörebilir.

Merc Elite oyunu sayesinde, sizde çok eğlenceli, strateji dolu, hareketli ve belki biraz kanlı zamanlar geçirebilirsiniz.