Çocukluğumuzdan bu yana bir sürü oyun oynamışızdır. Günümüzde insanlar artık eski oyunları bırakıp iş yerinde evde her yerde oynayabileceği online oyunlar oynamaktadır. Elimizin altında olan bu oyunları oynamak için internetimizin ve laptop’ımızın olması yeterlidir. Milyonlarca kitleye sahip olan bu online oyunlar zevkli dakikalar geçirebileceğimiz bir araç olarak karşımıza çıkmaktadır.

Sponsorlu Reklamlar

Sponsorlu Reklamlar


Monoton hayatından bıkmış kişiler farklı eğlencelere yönelmekte ve online oyunları tercih etmektedir. Piyasada milyonlarca online olmasına karşı yapılan araştırmalara göre her 5 kişiden üçü microvoltsu tercih etmektedir. Kullanıcı sayısını her gün arttıran microvolts günden güne de kendini geliştirmektedir. Peki nedir bu microvolts nasıl oynanır?

Microvoltsu oynayabilmek için kayıt olup bilgisayarınıza indirmeniz yeterlidir. Yüksek görüntü kalitesine sahip bu oyun diğer oyunlara göre gözlerinizi daha az zarar vermekte olup sizin sağlığınızı düşünen uzman kişiler tarafından hazırlanıp piyasaya sunulmuştur. Oyunun kurgusu oyuncaklardır.

Sponsorlu Reklamlar


Değişik karaktere ve özelliklere sahip bu oyuncaklar kullanıcının ilgisini aşırı düzeyde çekmiştir. Oyuncaklar mekanik kötü niyetli oyuncaklara karşı savaşmakta ve arkadaşlarını korumaktadır. Çeşitli silahlar alabildiğiniz bu oyunda görevleri tamamlayarak kendinizi geliştirebilir ve yenilmez olabilirsiniz. Oyunda kendi müttefiklerinizi seçip klan kurabilirsiniz ne kadar çok müttefikiniz olursa savaşı kazanmanız o kadar kolay olur. Oyun içinde ki görevleri yaparak para kazanabilir ve silahlarınızı ve kendinizi yenilebilirsiniz. Ayrıca görev yaparak seviyenizi arttırır düşmanlarınıza ne kadar güçlü olduğunuzu seviyenizle gösterirsiniz.

Microvolts diğer online oyunlara karşı daha büyük serverlere sahip olup milyonlarca kullanıcıya en iyi düzeyde oyun oynamanızı sağlar. Alanın da uzman kişiler tarafından kurulan bu serverler bünyesinde milyonlarca kullanıcıyı barındırabilir. Yüksek grafik tasarımlarıyla da göze hitap etmektedir. Albenisi çok yüksek olan bu oyun sizin için tasarlanan ve piyasaya sürülen bu oyunu zevkle hiç sıkılmadan oynayabilirsiniz.

MicroVolts KaydolMicroVolts İndir