Yükleme yapılmadan oynanan oyunların arasına yakın zamanda eklenen ve her açıdan oldukça iyi olan ve online oyun sektörünün kaliteli yapısına entegre olmayı başaran oyunumuzu denemeli ve arkadaşlarınıza tavsiye etmelisiniz. Özellikle grafiksel başarıları olan oyunumuz da iyi zaman geçireceğinize eminiz.

Sponsorlu Reklamlar

Oyunumuzun UbiSoft tarafından piyasaya sürüldüğünü de belirtelim.

Oyunumuzda iki adet ırk bulunmaktadır. Bunlar Have ve Necropolis ırklarıdır. Bu ırkların ikisinin de çok farklı özellikleri ve üstün yetenekleri mevcut.

Might & Magic Heroes Online

Might & Magic Heroes Online

Irkların kendi içerisinde yer alan sınıfları da gerçekten çok farklı özelliklere sahip. Diğer online oyunlarda belirtim yaparken, bu denli bir ayrımdan bahsetmemiştik. Yani ırkların ve sınıfların birbirlerinden bu derece ayrıma tabi tutulduğunu belirtmemiştik. İşin aslı şu ki sınıfınızı ve karakterinizi seçerken gerçekten bir yol ayrımına giriyorsunuz.

Ordu güçlendirmek için illa ki savaşmak zorunda değilsiniz. Yani olay şu ki görev haritaları üzerinde, hem kendinizi hem de ordularınızı üst seviyede geliştirebilirsiniz. bu da demek oluyor ki ordunuzun gelişimini tamamlamak görevler sayesinde daha ve daha kolay.

Might & Magic Heroes Online Kapak

Might & Magic Heroes Online Kapak

Oyunun asıl önemli noktası ise kesinlikle savaş alanı. Savaş alanında ki strateji çok önemli. Yani savaş alanında yaptıklarınız ve kendi klanınızın güç seviyesi savaşın kaderini belirleyen ana unsur. Bir oyuncunun asıl gelişimini tamamladığı bu arenalar savaş alanları.

Siz de en güçlü olmak, gücünüzü belirlemek ve meydan okumak isterseniz Might & Magic Heroes Online oyununu tercih edebilirsiniz.

Might & Magic Heroes Online