Son dönemlerin en gözde ve yükselen oyunlarından bir tanesi olan minecraft oyununu en kısa sürede denemeniz için, kaydol.com.tr olarak geniş anlatımlı yazımızı hazırlamaya karar verdik. Oyun hakkında tüm detaylı bilgiler, minecraft nasıl indirilir, nasıl kayıt olunur ve nasıl oynanır, sizlere yazımız içerisinde anlatacağız. Şimdi lafı fazla uzatmadan oyun hakkında detaylı bilgiler vermeye başlayalım.

Sponsorlu Reklamlar

Sponsorlu Reklamlar


Minecraft oyununa kaydolduktan sonra, karakterinizle birlikte kendinizi, yeşil vadi olarak tanımlayabileceğimiz ormanların yer aldığı, suların yükseldiği, bir nebze olsun kayaların olduğu ve bizi ürküten yaratıkların olduğu bir Dünya’da buluyoruz. Bu aşamadan sonra yapmamız gereken, kendimizi geliştirmek, Çeşitli araç gereçleri yapmak. Bu araç ve gereçleri, tahta, taş vb. çevrede rahatlıkla bulabileceğiniz malzemelerden yapmanız da mümkün.

Kaya, odun ve değerli diğer malzemeler ile kendinize inanılmaz Dünyalar oluşturabilir ve herkesin beğenisini kazanabilirsiniz.

Aslında oyun oynandıkça öğrenilen ve gizemine kapılan bir oyun. Kendi Dünyanızdan başka Dünyalara kolaylıkla gidebilir ve o alemlerden kendinize kaynak temin edebilirsiniz. Örneğin; The Netter adlı alem, cehenneme benzeyen yapısı ile dikkat çekiyor ve neredeyse her yer kızgın alevler ve korlu ateşler ile dolu

Sponsorlu Reklamlar


Oyunda en önemli unsur kesinlikle kişinin hayal gücü. Hayal gücünüz ne kadar yüksekse veya genişse, sizinde Minecraft aleminde yapabilecekleriniz o kadar sınırsız.

Şimdi öncelikle oyuna kaydolmalı ve hemen arkasından, oyunu Minecraft sunucularından indirmelisiniz. Bunların ardından oyuna kolaylıkla başlayabilir ve kendi aleminizi en kısa sürede şekillendirebilirsiniz.

Üst kısımda yer alan resimlerde gördüğünüz gibi, yapabilecekleriniz tamamen hayal gücü ile sınırlı. İsterseniz bir robot kuesi içeren Dünya, İsterseniz el şeklinde bir ada. Artık başarılarınız takdir görmek için sizleri bekliyor.

MineCraft KaydolMineCraft İndir