• Oyun Kalitesi
  • Grafikler
  • Kontrol
  • Güncelleme
  • Oynanabilirlik

Bir stratejik savaş oyun olan MineFight browser tabanlı olup, kolay bir şekilde oynanabilen bir oyundur. Her ne kadar düşük grafik değerlere sahip olsa da, oyunun pratikliği ve ilerleyişi sizi kendisine bağlayacak!

Sponsorlu Reklamlar

Oyunun başlangıcından itibaren sizi bir rehber karşılıyor ve neler yapabileceğinizi ya da yapmanız gerektiğini ayrıntılı bir şekilde anlatmaya başlıyor. Bu sayede oldukça kısa bir süre içerisinde oyuna alışabiliyor ve neler yapmanız gerektiği konusunda hemen bilgi sahibi olarak, sanayi seçeneği ile oyundaki konumunuzu (şehirinizi ve silahlarınızı) ilerletmeye başlıyorsunuz.

Tamamen türkçe olan bu oyunda kendi bölgenizi kuracak ve ilerlemeyi sağlayarak rakiplerinizin önüne her alanda geçmeniz sağlanacak. Tamamen yokluk bir arazide başlanan bu oyunda kişi kendi bölgesini geliştirmeli ve şehirler kurarak, bu şehirler için de özel savunma birliklerini, güçlerini geliştirmelidir. Bu sayede hem bölgesini koruyacak hem de egemenliğini güçlendirmiş olacaktır.

MineFight oldukça pratik bir şekilde oynanır ve indirme gereksinimi duymadan tarayıcı üzerinde pratik ve rahat bir şekilde oynamanız sağlanır.

Oyun boyunca hep daha güçlüsü olmak için her alanda çaba göstermeli ve özellikle savunma gücünüzü geliştirmelisiniz. Bunun için ise gelişme döneminde sizden daha küçük olduğunu düşündüğünüz şehirleri ele geçirmeli ve onların gereçlerinden faydalanarak, savaş zamanı çok daha güçlü olmayı sağlayabilirsiniz.

MineFight Oyunu Kayıt Sayfası