• Oyun Kalitesi
  • Etkileyicilik
  • Özgürlük
  • Güncelleme
  • Gelişim

Minimum oyunu TimeGate Studios şirketi tarafından geliştirilmiş bir MMOFPS oyunudur. Oyunun geliştirme süreci devam etmektedir ve şimdiden kendine özgü grafikleri ve oyun grafikleriyle oyun severlerin dikkatini çekmektedir. Oyun Contra ve Raiden gibi klasik haline gelmiş oyunlardan esinlenilerek geliştirilmiştir.

Sponsorlu Reklamlar

Minimum’da farklı özellik ve büyüklüklerde haritalar bulunmaktadır ve oyunda bütün FPS oyunlarında olduğu gibi takımlar halinde savaşabilmek mümkün olmaktadır. Oyunu diğer oyunlardan farklı yapan kısım ise dev robot savaşlarının yaşanmasıdır. Takımları temsil eden iki dev robot oyunun seyrine göre kendi aralarında savaşmaya başlamaktadır ve kullanıcılar arasındaki savaşın durumuna göre robotlar arasında üstünlük belirlenebilmektedir. Oyunlarda oyuncular sahip olduğu karakteri geliştirebildiği gibi karakter öldüğü zaman sahip olduğu tüm özellikleri ve eşyaları kaybetmektedir. Oyun hareket halindeki robotun düşmanlarıyla savaşması ve kademe kademe yükselmesi şeklinde ilerlemektedir. Oyun 16 Nisan 2013’te piyasaya sürülmüştür. Oyunu diğer ücretsiz shooter oyunlarından farklı kılan kısım güçlendirici seviyelerinin artabilir nitelikte olmasıdır. Ayrıca silahlar açısından da diğer oyunlarda kullanılan silahlardan daha güçlü patlamalar yapabilen keskin nişancı silahları diğer shooter oyunlarında kullanılan silahlara göre daha güçlü niteliktedir. Her silahta beş güç seviyesi bulunmaktadır. Oyun farklı modlarda oynanabilmektedir. Bu modlardan biri de Titan modudur. Bu modda takımınız Titan iktidarla savaşabilmektedir.

Minimum oyunu kolektif fikirler üzerine inşa edilmiştir ve her aşama titizlikle düşünülerek tasarlanmıştır. Oyun ilerledikçe ve değiştikçe etkisi de artmaktadır. Oyunun bir yerinde ölmek güçsüz kalmanıza neden olacaktır ve sahip olduklarınızı kaybetmemek için iyi savaşmanız gerekmektedir.

Minimum Oyununa Çok Yakında Kaydolabilirsiniz