• Oyun Kalitesi
  • Etkileyicilik
  • Görüntü kalitesi
  • Oyuncular
  • Kullanıcı Sayısı

Fantastik olarak nitelendirilen ve bu özelliğini sonuna kadar sergileyen oyunumuz Miramagia ile enteresan bir Dünya’nın kapılarını sonuna kadar aralamaya ne dersin?

Sponsorlu Reklamlar

Fantastik ögeler ve karakterlerin yer aldığı oyunumuz, çıktığı yıl içerisinde bir çok uluslararası ödül almaya hak kazanmış ve oyuncu kitlesini bu sayede epeyce arttırmıştır. Büyü ağırlıklı bir yaşam döngüsüne oturtulan Miramagia sayesinde, siz de bu Dünya’nın içerisine zihninizi hapsedebilir ve oyunu sonuna kadar yaşayabilirsiniz.

Online oyunumuzu diğer oyunlardan ayıran en büyük özellik ise, karakterleri her birisinin kız ve erkek oolarak çeşitlendirilmesi. Yani gerçek hayatta ki cinsiyetinize paralel bir şekilde karakterinizi seçebilir ve oyunun tadını çıkartabilirsiniz.

Oyunun fantastik olarak oyuncuların kafasında yer etmesini sağlayan ilk etkinlik ise, oyuna başlar başlamaz yaptığınız ilk büyü olan ejderha yumurtasını çatlatmak. Yumurtayı çatlatıp yavru ejderhayı Dünya hayatına sürüklediğiniz anda oyun başlıyor. Ve artık tek başına değilsin! Bir ejderhayı yavrun gibi sahiplenmeli ve onu büyütmelisin.

Sebze, meyve ve bitki çeşitliliğine önem verilen oyun içerisinde ki gelişiminize büyük katkı sağlayan, büyü gücünüzü arttıran ve en önemlisi iyi bir oyuncu olmanız sağlayan etkinlikleri sonuna kadar değerlendirmelisiniz. Siz bir kasabada size verilen alanda kendinizi geliştirmeye çalışıyorsunuz. Sebzeler, meyveler ve daha fazlasını yetiştirerek kendinize maddi kaynak bulabilmeniz de bu yolla sağlanmıştır.

Oyunumuzda görevler büyük bir yer tutarken, görsel ve fiziksel gelişiminize de büyük katkılar sağlamaktadır.

Oyunumuzda yer alan Dünyaca ünlü karakterlerimiz: Shaman, Sorcerer, Druid, Mage.

Miramagia Kaydol