Mitoloji Online 37Games tarafından hazırlanan ve tüm Dünya ile birlikte Türkiye’de de aynı yayına sunulan harika ötesi ve mitolojik ögeleri konu alan bir online oyun.

Sponsorlu Reklamlar

Oyunumuzda pandoranın kutusu ve içinde bulunan uzun zamandır açığa çıkmamış bir lanet bulunmaktadır. Lanet kelimesinin fiziksel karşılığını oyunu oynadığınız zaman bariz şekilde göreceksiniz. Ve bu lanetin ortaya çıkması ile birlikte onu yok etmeye çalışan tanrılar ve onun yardımcıları insanlar oyuna entegre edildi. Artık insanoğlu titanların saldırısına ve ortaya çıkan lanete tanrı ile birlikte karşı koymak zorundaydı.

İşte tam bu noktada oyuna entegre oluyor ve siz de savaşın, maceranın, mücadelenin ne demek olduğunu titanlara öğretmeye çalışıyorsunuz. Size bu noktada biraz gaz veriyor gibi görünsek bile aslında oyunu oynamaya başlayınca asıl gazın ne demek olduğunu anlıyorsunuz.

Oyunun tarayıcı üzerinden ve yükleme yapılmadan oynandığını da sizlere belirtelim.

Genellikle online oyunlarda cinsiyet ve sınıf seçimini oyuna başlangıç, yani kayıt aşamasında gerçekleştirmek gerekiyor. Ama Mitoloji Online oyununda cinsiyet seçimini oyuna başlangıç aşamasında yapıyorken, sınıf seçimini oyunda bir süre ilerledikten sonra yapabiliyorsunuz. Silahşör, avcı, kahin, büyücü, şövalye sınıflarını bu süreyi tamamladıktan sonra aktif edebilir ve içlerinden en beğendiğinizi seçebilirsiniz. Seçim aşamasında dikkatli olmalı ve unutmamalısınız ki geri dönüşü olmayan bir hamle yapıyorsunuz.

Mitoloji Online Oyununun Tanıtım Videosu:

Siz tanrıların görevlendirdiği insanlar sınıfından olduğunuz için, tanrıların sizi eğitmesine de izin vermek zorundasınız. Sonuçta basit insanları tanrı dahi kabul etmez. Gelişim aşaması biraz çetrefilli olsa da zevkli olduğunu belirtelim. Tanrıların gelişim sürecini başarılı tamamlamanız sizin artık titanlar le mücadelenin bir parçası olabileceğiniz anlamına geliyor. Bu aşamada da titanlara karşı savaşıyorsunuz fakat, lider olarak ilerlemek bu aşamaları en iyi şekilde geçmek ile mümkün.

Tanrıların kontrolünde ilerlediğiniz mitoloji online oyununda, siz de kendi sınıfınız da ayrı bir ordu kurabilir ve bu ordu ile savaşa gidebilirsiniz. Genellikle bütün oyuncular bu noktada hem fikir ve kendi ordularını oluşturuyor ve bu sayede titanlara karşı daha etkili bir savaş yapabiliyor. Siz de deneyebilirsiniz.

Strateji de bu noktada ön plana çıkabiliyor. Yani ordunuzun konumlandırıldığı noktalar dahi çok önemli ve ana karakterin daha etkili savaşabilmesini sağlayabiliyor.

Mitoloji Online Oyununa Kaydol