Alışveriş başlıyor ve siz buna hazırsanız, Modagram alışveriş sitesine hazır olun. Artık şov başlıyor ve ALIŞVERİŞ ZAMANI BAŞLIYOR.

Sponsorlu Reklamlar

Türkye’nin en yeni online hizmet sunan alışveriş sitelerinden bir tanesi olan MODAGRAM yayın hayatına başladı ve en uygun fiyatlardan en kaliteli ürünleri satmaya başladı. Hem tasarım açısından, hem de isim olarak baktığınızda modayı takip eden bir site olması nedeniyle sizlerin de tercih etmesi gereken online alışveriş merkezlerinden bir tanesi.

Modagram gözlük

Modagram gözlük

Tek fiyat ürünler oldukça rağbet görüyor ve kullanıcıların neredeyse en çok gezdiği bölüm olarak da dikkat çekiyor. Bu alanda tek fiyat kuralı geçerli ve kullanıcılar bu bölümden hangi ürüne bakarsa baksın, sabit fiyat ile ürünü satın alıyor. Diğer online alışveriş sitelerinde olmayan bu özellik ile siz de gezinirken, kaç para bu acaba derdinden uzaklaşacaksınız.

Modagram Ayakkabı

Modagram Ayakkabı

Ana sayfa da marka marka ürünler ile listeleme yapılması, marka takıntısı olanlar için birebir. Örneğin; Nike marka ürün almak isteyen kişi, Nike bölümüne girerek hem ayakkabılara bakabiliyor, hem de Nike marka diğer ürünleri satın alabiliyor.

Müşteri hizmetleri yoluyla da kolaylıkla destek alabilmek mümkün ve kullanıcı bütün şikayetlerini de bu bölümden yapabiliyor.

Modagram Alışveriş Sitesine Kaydol

Sponsorlu Reklamlar


 

Modagram Kaydol

Modagram Kaydol

Üye olmak istiyorum alanı ise, Ad, Soyad, E-Posta, Şifre, Şifre Tekrar alanlarını doldurduktan hemen sonra Kayıt Ol butonuna tıklayarak kolayca kayıt aşamasını da tamamlayabilirsin.