Moda akımı başladığı günden bu yana o kadar hızlı ilerliyor ki, hızına yetişebilmek neredeyse mümkün değil. Modanisa Kaydol başlıklı yazımız da aslında bu  hızlı moda akımının son öncüsü. Moda denilince aklımıza ilk gelen tabii ki renkler, dekolteler ve daha fazlası. İşte bu nokta da modanisa farklı bir akımın öncülüğünü yapıyor. Başörtülü kadınların daha estetik bir şekilde giyinebilmesini, kara çarşaf olarak bilinen örtünün geçmişte verdiği kötü izlenimi de değiştirmek adına bir islam kadını akımı olan Modanisa farklı olanın kazanacağı alışveriş Dünyasına resmen koşarak bir giriş yapıyor.

Sponsorlu Reklamlar

Modanisa

Modanisa

Müşterilerine tek bir noktadan değil de tüm açılardan bakmayı başarabilen Modanisa, her şeyi düşünüyor ve kapitalizmin nimetlerini sonuna kadar kullanıyor. Hemen aşağıda ki resimde görüldüğü gibi artık eşarptan değil de serin tutan eşarptan bahsetmeyi ve müşteriye bunu büyük bir gururla sunmayı başarabilmiş.

Modanisa Üyelik

Modanisa Üyelik

Web sitesi aynı zamanda büyük beden giyim içinde bir kategori oluşturmuş ve bu alanda da oldukça iddialı. Neredeyse bütün modellerin büyük bedene uyarlanmış halini de bu kategoride bulabilmek mümkün.

Modanisa Alışveriş Sitesine Kaydol

Bir iPhone’un Varsa Uyulamasını indir :)

Belki Bir Android’in Vardır 😉

Unutmayın 95 TL üzeri alışverişlerde kargo bedava.