Monkey King Kaydol tarayıcı ve facebook üzerinden oynanabilen bir macera oyunudur. Kadın ve erkek karakterlerden birini seçip oyuna hemen başlayın ve ister online olan oyuncular isterse oyundaki canavarlara karşı mücadeleye edin. Seçtiğiniz karakterin daha güçlü ve daha etkin olması için oyun içinde verilen görevleri yerine getirmeniz gerekir. Yaratıklarla veya gerçek oyuncuların kontrol ettiği karakterler ile yapacağınız mücadeleler çok eğlenceli olacaktır.

Sponsorlu Reklamlar

Monkey King Kaydol

Monkey king oyunu online oynanabilen bir oyun olduğu için keyifli ve eğlenceli zamanlar sizleri bekliyor. Monkey king oyununa karaktere isim vererek başlıyor ve verilen görevleri yerine getirdikçe level atlayıp güçlü bir karaktere sahip oluyorsunuz. Oyun içindeki karakterler kadınlar ve erkekler için ikişer ana karakter üzerinden dizayn edilmiştir. Erkekler için maymun ve boğa karakterleri seçilebilir durumdadır. Kadınlar için ise tilki ve demir yelpaze karakterleri vardır. Seçztiğiniz karakter hangisi olursa olsun karakterinizin gücü ve etkinliği sizin göstereceğiniz başarıya göre şekillenmektedir. Seçip geliştirdiğiniz karakter ile maceradan maceraya atılarak verilen günlük görevleri yerine getirmek çok zevkli hale gelmektedir. Karakter yapısını detaylı şekilde oluşturabileceğiniz için diğer online oyunlardan en önemli farkı bu şekilde ortaya çıkmaktadır. Oyun içinde verilen görevleri yerine getirirken eşya ve para kazanabilirsiniz. Kazançlarınız karakterinizin ileri seviyedeki güçlere sahip olması için önemli bir araçtır. Zindan ortamında yaratıklarla mücadeleye hazırsanız hiç beklemeden monkey king oyununu oynamaya başlayın.

Monkey king kaydol oyununda seçeceğiniz karakterlerle oyun içindeki levelleri çok kolay aşabileceksiniz. Oyundaki görevler level sayısı arttıkça zorlaştığı için başlangıç seviyelerindeki levelleri çok kolay aşabilirsiniz. Hem oyuna alışmak hem de karakterinizi güçlendirmek için başlangıç levellerini iyi değerlendirmelisiniz. Oldukça sevilen monkey king oyununu ister online, isterse oyundaki karakterlere karşı oynayabilme ayrıcalığıyla keyifli saatler sizindir.

Monkey King Kaydol