Kaydol kullanıcılarına yükleme yapmadan tarayıcı üzerinden oynayabilecekleri bir oyun daha. Oyunumuzun adı Mu Classic ve Game321 tarafından hazırlanıp hem Dünyaya, hem de Türkiye piyasasına girişi sağlandı. Artık siz de Mu Classic oyununu deneyebilir ve kahramanların eşsiz kahramanlıkları arasında yerinizi alabilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar

Mu Classic oyunun türü MMORPG’dir.

Şimdi sizlere oyunun farklılık oluşturan ve diğerlerinden ayrılan en önemli özelliğini tanıtmak istiyoruz. Oyunumuzda kara ve hava savaşları sabitken, bunun yanında deniz savaşları da mevcut. Yani yüzerek de savaşabiliyor ve kahramansı destanınızı suda da yazabiliyorsunuz. Sırf bu özellik için bile oyunumuz denenebilir.

Mu Classic Oyununa Kaydol

Mu Classic Oyununa Kaydol

Genellikle hileye başvurulan bir durum olan, oyun başında olmadan otomatik saldırma özelliği oyuna eklenmiş. Bu diğer oyunlarda hile olarak adlandırılırken, Mu oyunumuzda standart bir durum olarak karşımıza çıkıyor. Siz de bu özelliği bilgisayar karşısında olmadan kolaylıkla oyun içerisinde aktif olmak için kullanabilirsiniz.

Hasar ve isabet puanları oyun içerisinde önemli bir yer tutuyor ve bu puanları yükseltmenin tek yolu da giyilen kıyafetler ve ekipmanların geliştirilmesinde geçmektedir. Bu sayede rakipleriniz sizi yok etmek için daha fazla çaba sarf edecekler.

Bunun yanında oyuna dahil olmak, yani kayıt olmak da bir o kadar kolay. Şimdi siz de bu oyunu deneyebilir ve kolaylıkla oynamaya başlayabilirsiniz.

Mu Classic Oyununa Kaydol