• Hız
  • Oynanabilirlik
  • Grafik/Ses
  • Güncelleme
  • Yönetim

Kimseyi öldürmeden, dövmeden oyun oynayarak stres atmak istiyorum diyenler için My Free Farm oyununu önerebiliriz. Farmville ile başlayan çitlik oyunları furyasında My Free Farm bir adım öne çıkıyor. Üstelik arkadaş ekle, şunu paylaş, bunu beğen, bu kadar topla gibi gereksiz görevlerden olmadan çiftlik oyunu oynamanın tadı bir başka olacaktır.

Sponsorlu Reklamlar

My Free Farm‘ın öne çıkan en büyük özelliği çitliğinizin hemen hemen herşeyini istediğiniz gibi özelleştirebilmenizdir. Çiftliğinizi toprak renginden tutunda, guguklu saate hatta hologram masaya kadar istediğiniz şekilde değiştirebilir, düzenleyebilirsiniz.

Çiftlik ürünlerinizi pazarda satabilirsiniz yada Papatya ekerek hayvanlarınızı besleyebilirsiniz. En güzel özelliklerden biri olan süs bahçenizide yine istediğiniz gibi düzenleyebilir, sundurmanızın altında dinlenme keyfinini yaşabilirsiniz.

My Free Farm’da ormancılık yapabilirsiniz. Elde ettğiniz tahtalarla sebze kasaları, kaşıklar hatta süpürge üretebilirsiniz. Tahtaları kullanma becerinizi arttırdıktan sonra sallıncaklı at yapmak istemez misiniz? Bu kadar farklı seçeneği sunması oyunu zevkli kılan faktörlerden birtanesi.

Oyunda ayrıca Lonca (birlik) sistemi de bulunmaktadır. Bir loncaya üye olarak, lonca görevleriniz yapabilirsiniz. Lonca görevleri yapıldıkça ve loncanız geliştikçe loncanızı da süsleme şansına sahipsiniz. Havuç satarak başlayacağınız çiftliğinizin gün geldiğinde bir imparatorluğda dönüştüğünü görebilirsiniz.

 

MyFreeFarm Oyunu Kayıt Sayfası

 

My Free Farm oyunu tarayıcı tabanlı bir oyun olduğu için indirmeden sadece kaydolarak oynayabileceğiniz bir oyundur. My Free Farm’a kaydolmak için aşağıda bulunan butona tıklayarak kayıt sayfasına gidebilirsiniz. Basit bir kayıt işleminden sonra eğlenceli ve stressiz bir oyun zevkine kavuşacaksınız.