• Hız
  • Oynanabilirlik
  • Grafik/Ses
  • Güncelleme
  • Yönetim

My Free Zoo özellikle çocukların bayılacağı bir hayvanat bahçesi oyunudur. Çocukların şiddetden uzak, eğlenirlen öğrenecekleri ve deneyimlerini attıracak bir oyun olan My Free Zoo hiçbir kurulum dosyası gerektirmeden tarayıcı üzerinden oynanabilen bir oyundur.

Sponsorlu Reklamlar

Oyunda birkaç hayvanla başlayan küçük bir hayvanat bahçesi müdürüsünüzdür. Hayvanat bahçesine yeni hayvanlar eklemek, dükkanlar kurmak ve hayvanat bahçenizi geliştirmek için uğraşırsınız. Burada en önemli ayrıntı hayvanat bahçesi sakinlerini sürekli mutlu etmeye çalışmaktır.

Hayvanlarınızı sürekli mutlu etmek için yapmanız gereken birçok işlem vardır. İlk önce hayvanlarınızın barınacağı çitler, toprak ve bitki örtüsünü iyi seçmeniz gerekmektedir. Her hayvanın barınabileceği ortam farklı özellikler istemektedir, bu nedenle hayvanlara uygun ortamı yaratmak siz hayvanat bahçesi müdürüne düşmektedir. Hayvanlarınızı ayrıca düzenli olarak beslemek, temizlemek, eğlendirmek ve bakımlarını yapmalısınız. Unutmayın mutlu hayvanlar hayvanat bahçenize mutlu müşteriler sağlar.

Müşterileriniz için de hayvanat bahçesinde düzenlemeler yapabilirsiniz. Onların ihtiyaçlarını dikkate alarak ziyaretlerinden memnun ayrılmalarını sağlamalısınız. Her mutlu ayrılan müşteri size daha fazla müşteri gelmesini sağlayacaktır. Her gelen müşteri de size daha fazla para bırakacak, sizde bu parayla hayvanat bahçenize yeni hayvanlar ve özellikler ekleyebileceksiniz.

My Free Zoo oyununda birçok hayvan çeşidi de bulunmaktadır. Egzotik hayvanlardan, tavşanlara, kutup ayılarına, fillere ve aslanlara kadar birçok hayvanı hayvanat bahçenize ekleyebilirsiniz. Sizde bu eğlenceli oyunu oynamak istiyorsanız yapmanız gereken aşağıda bulunan My Free Zoo Kaydol butonuna tıklamalısınız. Birkaç dakikalık kayıt işleminden sonra sizde hayvanat bahçesi müdürü olabilirsiniz.

 

MtFreeZoo Kayıt Sayfası