• Popülerite
  • Tasarım
  • Güvenilirlik
  • Eğlence
  • Haberler

Türkiye’nin en eski web sitelerinden bir tanesi olan MyNet oyun ağırlıklı girdiği internet pazarında genişlemeci politikası ile Haber, Magazin, Sinema ve Spor portalı haline gelmeyi başardı. Üye sayısında milyon sınırını çok süre önce aşmayı başaran MyNet özellikle oyun konusunda kullanıcılarımıza tavsiye edebileceğimiz bir site.

Sponsorlu Reklamlar

Mynet Kayıt Videosunu İzleyerek Kaydolun.

Ana sayfasında yukarıda saydığımız kategorilerin hepsinden karma bir şekilde bulunduran site, bir nevi haber sitesi özelliğini kazanmış durumda.

Ana sayfada küçük görseller halinde, spor, siyaset, magazin, oyun vb. alanlarında başlıklar yer almaktadır.

Spor Sayfası:

Spor sayfasında 4 büyükler başta olmak üzere, anadolu ekiplerinden son dakika haberleri yer almakta. Bunun yanı sıra Dünya spor basınından da son dakika ve ilginç spor haberlerine göz atabilirsiniz.

Sinema Sayfası:

Sinema sayfasında vizyon filmleri ve gelecek filmler hakkında geniş bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca sinemalar ve sinema salonları hakkında da geniş detaylar bulabilirsiniz. Filmler hakkında ki bilgilerin yanı sıra, popüler oyuncular hakkında ki haberler ve set arkası görüntü ve röportajlarına ulaşabilirsiniz.

Magazin Sayfası:

Bu sayfada Türkiye’den ve Dünya’dan ünlülere ilişkin son dakika haberlerini bulabilirsiniz. Ayrıca bu bölüm dizi haberlerine de yer vermektedir.

MyNet portalına kaydolmak istiyorsanız aşağıda verilen linkler yardımıyla bu işi halledebilirsiniz. Kayıt işlemini ana sayfada yer alan üye ol butonuna tıklayarak yapabilir, yada Facebook ile bağlanabilirsiniz.

MyNet Web Sitesine Kaydol