• Oyun Kalitesi
  • Etkileyicilik
  • Görüntü kalitesi
  • Güncelleme
  • Gelişim

Mythic Saga oyunu bir savaş oyunu olarak gençlerin en sevdiği ve son zamanların sürekli tercih edilen oyunlar arasındadır. Tehlikeli atılımlardan keyif alan ve sürekli maceralar yaşamayı seven kişiler için düşmanlar içerisinde kaldığınız bir oyunda savunma geliştirmelisiniz. Bu oyunu oynayacağınız sırada hiçbir yüklemeye gerek kalmadan günlük olarak ve tüm genel görevler sırasında en güzel şekilde seviyenizi yükseltmelisiniz. Bu şekilde seviye yükseldikçe gücünüz daha da artacak ve farklı alanlara, bölgelere geçme gibi bir imkâna sahip olacaksınız.

Sponsorlu Reklamlar

Mythic Saga oyununda Terra, Atlas ve ayrıca Mythos adında 3 farklı ırk bulunduğu gibi Priest, Assasin, Warrior ve Mage adında da 4 tane farklı sınıf çeşidi oyun içerisinde yer almaktadır. Bu 4 tane sınıfın ayrı ayrı özellikleri, kendilerine has durumları, avantajları ve elbette bir takım dezavantajları da vardır. Bu oyunu oynarken istediğiniz gibi cinsiyet seçme hakkına da sahip olunmaktadır. Seçmiş olduğunuz karakteri oyun içerisinde oluşturmaya başladıktan sonra rehber sizi yönlendirmekte ve tüm verilen gerekli görevleri yerine getirmeye başlıyorsunuz.

Mythic Saga oyunu RPG olan öğeler ile destek gören ve görev süresince kazanılan ya da market gibi yerlerden alınan tüm aksesuar, kıyafet tarzında olan eşyaların hepsini entegre etmelisiniz. Bu şekilde savunma gibi olan her türlü saldırının karşısında strateji geliştirecek ve oyun içerisinde sürekli koruma altına alacaksınız. Oldukça dikkat isteyen ve eğlenceli bir yanı vardır. Tehlikeden kaçmayan, aksine her tehlikenin üzerine bilerek gitmeyi sevenler için kesinlikle bu tasarım stresinizi en güzel şekilde üzerinizden alacaktır.

Mythic Saga Oyununa Kaydol