Alışveriş sektörü her geçen gün canlanıyor ve sektör akıl almaz bir noktaya doğru ilerliyor. İnternetten yapılan alışveriş sayısının veya anlayacağınız dilde hacminin de yakın zaman da, günlük gerçek alışverişi geçmesi beklenmese de, 20 yıl içerisinde mutlaka öne geçeceği, istatistik şirketleri tarafından belirtiliyor. Bunu görmüş olan büyük şirketlerde, birbiri ardına alışveriş sitelerini açmaya devam ediyorlar.

Sponsorlu Reklamlar

N11 adresine nasıl kayıt olabileceğinizi anlattığımız videomuz:

Bunlardan sonuncusu ise, Doğuş Planet öncülüğünde kurulan n11.com. Oldukça etkili bir giriş yapan alışveriş sitesi, üye sayısını her geçen gün arttırmaya devam ediyor ve yükselişi Doğuş Holding tarafından da destekleniyor. Site şu an itibari ile piyasa payının küçük bir kısmını alsa da yakın zamanda büyüme oranlarını arttırması ile birlikte, Türkiye için ilk 3’e girebileceğini çok net biçimde söyleyebiliriz.

Reklam kampanyalarına da ciddi ağırlık vermesi, firmanın büyüme oranlarının yakın zamanda artacağını ve kullanıcı sayısını arttıracağını gösteriyor.

Güvenli alışverişi kendisine ilke edinen n11 ile aldığınız her ürünü, 30 gün içerisinde iade edebilme hakkına sahipsiniz.

Çeşitli zaman dilimlerinde gerçekleştirilen kampanyalar ise, kullanıcıların belirli ürünleri, belirli zamanlarda daha ucuza ve güvenle satın alabilmelerini sağlamaktadır. İsterseniz bu kampanyalar cep telefonunuza dahi gelebilmektedir.

Siz de son dönemlerin en güvenilir ve en kaliteli alışveriş sitesi aracılığı ile, en sevdiğiniz kıyafetleri, elektronik ürünleri, bakım ürünlerini ve daha fazlasını alabilmemizi sağlamaktadır.

Hemen alışverişe başlamak için sen de n11 ile yani Alışverişin Uğurlu Adresi ile tanış.

N11.com Kaydol Ve Alışverişe Başla