İnternetin insanlara sunduğu en önemli özelliklerden biri olarak bilinen internette oyun oynamak işlemi bütün insanlığın dikkatini çekmiştir. Öyle ki şuan milyonlara hitap eden oyunlar bulunmaktadır. İşte bu yazımızda bu oyunlardan biri olan Naruto Saga oyunundan bahsedeceğiz.

Sponsorlu Reklamlar

Dediğimiz gibi bütün dünyada milyonlar tarafından izlenen ve oynanan anime serisi Naruto oyununun MMO versiyonu olan bu oyun oyun severlere sunduğu tarayıcı üzerinden oyun oynama imkanı ile bir çok kullanıcıya şuanda ulaşmış durumdadır. Tarayıcı üzerinden rahatlıkla oynanabilen bu oyun kolaylığı ve sade çizimleriyle dikkatleri üzerine çekmiştir. Benzerlerinden pek de farklı bir yönü bulunmadığı gibi oyunun yeni olması ve kullanıcılara sunduğu kullanım kolaylığı ile benzerlerinden ayrılıyor.

Sponsorlu Reklamlar


Naruto Saga oyununda benzerlerinde bulunan 3 adet sınıf bulunuyor. Bunların genel isimlerine bakacak olursak; Ninjutsu, Taijutsu,Genjutsu olarak sınıflandırılıyor. Bu sınıflarda bulunan farklı özellikler vardır. Bir kısım savaşçılar vuruş tekniği ile savaşırken kazanırlarken bir kısmı ise savunarak kazançlı çıkarlar. Detaylarına girecek olursak diyelim ki siz ninjutsu sınıfından girerek bu sınıfın özelliğini karakterinize eklemiş oluyorsunuz.

Kritik vuruşlar yapabilen savaşçıların sınıfı burasıdır. Taijutsu sınıfı ise ; Savunmayı tercih eden karakterlerde bu özellik sayesinde darbeleri savuştururken Genjutsu sınıfına karşı dirençlidir. Naruto Saga oyunundaki bulunan son sınıf savaşçı grubu ise Genjutsu adını almıştır. Bu sınıfın savaşçıları karşısındaki rakibini atlatma yoluyla kendisini savunurken yine bu yolla savaşlarda başarılı olurlar.

Sponsorlu Reklamlar


Aslında bu oyunda kullanıcılar hangi sınıfı seçerse seçsin diğer sınıflara karşın koruması veya etkinliği bulunuyor. Ama tamamen üstünlük kurmak istiyorsanız stratejinizi doğru seçmeli ve özellikle başta olan sınıflara girmelisiniz. Oyun ilerledikçe sınıflar içindeki avantajlardan da faydalanmaktasınız. Bu sayede savaşırken bu özelliklerden de istifade etme şansınız bulunuyor.

Naruto Saga Oyununa Kaydo