Yayımcısı Nexon olan Navy Field client tabanlı 3D MMOTSG oyunudur. Oyun bir savaş, aksiyon türüdür. İkinci dünya savaşındaki gemi savaşlarını konu almaktadır. Toplamda dört server bulunmaktadır. Aynı zamanda oyunda farklı ulus seçenekleri göze çarpıyor. Hepsinin özellikleri farklı olup, dilediğinizi seçebilirsiniz. Oyun içerinde denizaltı, uçak gemisi, savaş kruvazörü ve firkateyn olarak farklı savaş gemileri vardır. Bu gemilere seviye atladıkça, çok sayıda özellik ekleyebilirsiniz. Size savaş oyunlarının vereceği tüm zevkleri tattırabilecek bir oyundur. Oyunun dili İngilizcedir.

Sponsorlu Reklamlar

Savaşın ruhunu hissederek oyunu oynamanız içten bile değildir. Dünyanın her tarafından oyuncuyla bir arada bu oyunu keyifli hale getirebilirsiniz. Kazanacağınız puanlar ile farklı türde savaş gemileri de üretebilirsiniz. Hangi ulus adına savaşa gireceğinize oyunun başında karar vermelisiniz. Her ülkenin birbirine karşı üstün olduğu meziyetleri olduğu için, eşit koşullarda savaşırsınız. Navy Field oynarken savaşın o soğuk yüzüne tanıklık edip, bunun sadece bir oyun olarak kalmasını isteyeceksin. Gemilerinizin donanımı ve mürettebatınızın tecrübesi sizin başarınızın bir anahtarıdır. Bölüm atladıkça da, maddi güce ulaşıp kendinizi savaşta ispat etme şansına sahip oluyorsunuz.

Navy Field tam bir strateji oyunudur. Taktikleri sizin verdiğiniz çok ağır bir savaş oyunu olma özelliği onu daha bir gerçekçi yapıyor. Arkadaşlarınızla beraber oynayacağız oyunda sakın ola geride kalmayın, biranda suyun dibini görebilirsiniz.

Online bir savaş oyunu arayışınız fazla sürmesin, bu oyun tam size göre, tercihinizde yanılmayacaksınız. Özel olarak hazırladığınız saldırılarla düşmanlarınızı yeneceksiniz.