Tarayıcınız üzerinden küçük bir uygulama indirerek oynayabileceğiniz bir savaş oyunudur. Oyun içerisinde dört dil seçeneği bulunmaktadır. Türkçe dilini desteklemesi Türk kullanıcılar arasında çok önemli rol oynuyor. Oyun efektleri çok kaliteli ve ses desteğiyle savaş oyunları arsında en sürükleyicisidir.

Sponsorlu Reklamlar

Oyun 3D oynatılması sebebiyle görüntü kalitesi çok güzeldir. Oyun kahramanları, Mac, müthiş bir sürücü, Dane, kaptan ve sas komandosu, Sky, çok güçlü NATO askeri işte kocaman bir orduyla baş edebilecek süper yetenekli karakterler. Oyunda verilen görevleri yerine getirmeniz gerekiyor. Kimi zaman bir şeyler bulmak kimi zamanda haritada başka bir yere gitmek gibi. Kendi bölgeniz dışında verilen göreve göre havadan ya da karadan giderek çatışmalar yapmanız gerekecek bazı bölgelerinde gerekli deniz üslerini kurarak deniz aşırı savaşlar yapmanız gerekebilir. Çok fazla sayıda silah ve üs çeşidi bulunan oyunda hava, kara ve deniz kaynaklarının yanında yer altından ya da kaynaklarından yararlanabilirsiniz.

Oyun içerisindeki bazı silahlar, H4 Hum ve aracı roket atarlar ve engellerden kaçmak için tasarlanmıştır, Jet Boat helikopterlere bağlı ve acil operasyonlarda kullanılan hızlı bir deniz aracıdır. Harrier T4, aynı anda dört ayrı hedefi vurabilirsiniz. Yüksek manevra sayesinde düşmanlarınızdan kolayca kurtulabilirsiniz. Minisub, denizaltında yapılacak operasyonlarını yapmak amacıyla ya da beklenmedik zamanlarda kullanmak amacıyla tasarlanmış araç.

Nükleer denizaltı, deniz altı operasyonlarında kullanabileceğiniz nükleer atış yapabileceğiniz bir denizatı. Karakterlerin kendi kullandıkları silahlar arasında makineli tüfek, beratta, bomba atar, patlayıcılar, özel üniformalar ve müthiş bir hikâye içerisinde bunun gibi yüzlerce silah çeşidiyle operasyonları tamamlayabileceksiniz. Oyunu sitemiz üzerinden istediğiniz zaman tamamen ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Sitemizdeki bütün oyunları çevrimiçi oynayabilir oyunlar hakkında detaylı bilgi ve destek alabilirsiniz.

Navy Moves Oyununa Kaydol