• Oyun Kalitesi
  • Grafikler
  • Kontrol
  • Güncelleme
  • Oynanabilirlik

Hız, aksiyon, yarış, polisler, muhteşem arabalar ve yarışlar Need for Speed World ün kısa tanımlamasıdır. Yarış oyunları seven herkesin en az bir kere tecrübe etmesi gereken bu oyunu bağımlılık yaratacak şekilde seveceksiniz. Oyunu açtıktan sonra, bir sürücü oluşturmakla başlayan süreç yüklenen 35.000 dolar bütçe ile uygun bir araç seçmenizle devam ediyor. Daha sonra Need for Speed World oyunu sizi 2 tane single yarışın içine sokuyor başarıyla tamamlamanız durumunda multiplayer yarışlara başlayabilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar

Sponsorlu Reklamlar


Need for Speed World oyununda da diğer oyunlarda olduğu gibi oyuncuya fayda sağlayacak birimler bulunmaktadır. Kuşkusuz en bilineni Nitro’dur. Bunun dışında; trafiği mıknatıs gibi çekip liderin kaza yapmasını sağlayan Traffic magnet vardır. Traffic magneti bertaraf etmek için Shield bulunmaktadır.

Hızınızı arttıran Slingshot, arabanın ağırlığını arttırıp tank kıvamına getiren Juggernaut bulunmaktadır. Bu özelliğin olumsuz tarafı dönüşlerinizi kötüleştirmesidir.

Etrafınızdaki polisleri dağıtmak isterseniz Emergency Evade kaçış için hayat kurtaırıcı görevi görür. Polis barikatlarındaki dikenli tellerde lastikleriniz patlarsa eğer Run Flats ile onarabilirsiniz. Instant Cooldown özelliği ile polislerden kaçmak için beklemeniz gereken süreyi aşmanızı sağlar.

En lüks arabaların kullanıldığı yarış oyununda keyifli zaman geçireceğiniz garantidir.

Daha önceleri bilgisayarlarda bireysel olarak oynanabilen Need for Speed World oyunu şimdilerde multimedya özelliği ile istediğiniz kadar kişiyle oynamanıza olanak sağlamaktadır. Hatta oyun esnasında gruptaki kişilerle sesli konuşabilirsiniz. Oyunun sesleri çoğu insanı gerçek bir yarıştaymış hissine sokuyor. Özellikle araçların seslerinin taktığınız parçalar doğrultusunda değişmesi gerçek yarış pistlerini aratmıyor.

Need for Speed World Oyununa KaydolNeed for Speed World Oyununu İndir