• Oyun Kalitesi
  • Grafikler
  • Kontrol
  • Karakterler
  • Platformlar

Bir strateji ve savaş oyunu olan Nemexia, browser tabanlı oynanabilen; ırkları da içermesinin yanında bilim kurgu ögelerini de görebileceğiniz ve bağımlısı olacağınız bir oyundur!

Sponsorlu Reklamlar

Oyunda Konfederasyon, Tertetler ve Nokslar olmak üzere toplamda üç bulunmakta ve bu ırklar her ne kadar düşman olsalar da ortak amaçları olan Yüce Yıldız Geçidi nedeniyle birbirlerine ihtiyaç ta duymaktadırlar.

Her bir üç ırkında kendine özel üstün güçleri bulunmaktadır. Sen tercihini belirleyecek ve belirli ırka dahil olarak ittifak gezegenini kurmaya başlayacaksın. Kuracağın ittifak gezegeni sayesinde temel amaç olan Yüce Yıldız Geçidini tamamlamak için de pek çok adımı atmaya başlayabileceksin!

Tamamen size ait olacak yepyeni bir gezegen ile başlayacağınız oyunda, gezegeninizin tüm imkan ve olanakları tamamen sizin kontrolünüzde olacak ve siz geliştireceksiniz.

Galaxilerde hakimiyet kurabileceğiniz bu oyunda, her şey sizin kontrolünüz altında gelişecek! Oyun içerisindeki her bir ırk birbirine Yüce Yıldız Geçidinin inşaatı için ihtiyaç duyduğundan dolayı ilk iş olarak ittifak gezegeninde diğer ırklardan olan birer kişide bulmalısınız.

Unutmayın ki birbirine düşman olan bu ırkların ayrıca birbirlerine ihtiyaçları da var. Oyun boyunca tamamen amaç doğrultusunda hareket etmelisin. Ancak bu sayede kendi ırkını diğer ırklardan koruyabilir ve ırkının daha da yükselmesini sağlayarak, güçlü olmasını başarabilirsin. İyi oyunlar.

Nemexia Oyunu Kayıt Sayfası