Arkadaşlık ve sosyal ağ arayan kullanıcılar için hazırlanmış bir siteyle karşınızdayız. Bu siteefsane arkadaşlık sitesi Netlog. Netlog Kaydol seçeneği ile kayıt yaptırabileceğiniz bir site olan Netlog’a kayıt yaptırarak kolayca sosyalleşebilirsin.

Sponsorlu Reklamlar

Site tam 25 dil seçeneğine sahip ve bu alanda en iyilerden bir tanesi. Şimdi kolayca siteye nasıl kayıt yaptırılır bunu sizlere www.kaydol.com.tr aracılığı ile anlatmaya çalışalım.

Video İle Netlog Web Sitesine Kaydol:

 

Resimlerle Netlog Web Sitesine Kaydol:

Aşama 1:
Öncelikle web sitesine gidelim.

Artık web sitesine gittiysek resimli anlatıma da geçebiliriz. Öncelikle resimde gördüğünüz gibi, Şimdi Kaydol butonuna tıklıyoruz ve kayıt sayfasına gidiyoruz. Yazımızın son aşamasında direk kayıt sayfasını da bulabilirsiniz.

Netlog Kaydol

Netlog Kaydol

Aşama 2:

Bu aşamada kayıt sayfasına ulaştık ve gerekli alanların doldurulması gerekiyor. Diğer web sitelerin de söylediğimiz gibi, %100 gerçek bilgiler ile üye olmak zorunda değilsiniz. Hayali bilgiler de kayıt aşamasını sorunsuzca geçmenizi sağlayabilir.

Netlog Kayıt Ol

Netlog Kayıt Ol

Üye Ol butonuna da tıkladık ve artık kayıt aşaması sorunsuzca tamamlandı. Artık arkadaş yada sevgili arayabilir, yada en seçkin resimlere göz atabilirsiniz.

Netlog Kayıt Sayfası

Peki Kayıt Aşamasını Tamamladıktan Sonra Neler Yapacağız:

  • Öncelikle mail adresimize gelen kayıt tamamlama linkine tıklayacağız.
Netlog Kayıt Doğrulama

Netlog Kayıt Doğrulama


 

Netlog Kayıt 1

Netlog Kayıt 1


 

Netlog Kayıt 2

Netlog Kayıt 2


 

Netlog Kayıt 3

Netlog Kayıt 3


 

Netlog Kayıt 4

Netlog Kayıt 4