Son dönemlerde online oyun piyasasına giren en mükemmel oyunlardan bir tanesi ile karşınızdayız. Bu oyunun tam adı Nosgoth. Eğer ki bundan bir 5 yıl önce çıkmış olsaydı, kesinlikle bir online oyun fenomeni haline gelebilirdi. Oyun kalitesi üst seviyelerde ve aksiyonu size birebir sunabiliyor. Oyunun içerisinde hissetmeniz için her şey düşünülmüş. Bakış açılarını dahi kontrol edebileceğiniz bir online oyun.

Sponsorlu Reklamlar

Oyunda karşınıza çıkan her şeyi öldürmek zorundasınız. Yani oyunda ne kadar aktif bir kahraman olursanız oyun o kadar zevkli bir hale geliyor ve daha da önemlisi oyunda o kadar hızlı ilerliyorsunuz.

Norgoth

Nosgoth

Nosgoth oyununda 10 farklı karakter yer alıyor ve bu karakterlerin hepsi özel yeteneklere ve özelliklere sahip. Kahramanların birisini seçtikten sonra, kesinlikle gözünüz başka bir kahraman da kalmayacak.

Oyunu zevkli hale getiren diğer bir unsurda takım savaşları. Takım savaşları tamamen farklı oyuncular ile birlikte yapılıyor ve hem kendi takımınız, hem de diğer takım için oyuncuların ciddiyeti büyük önem taşıyor.

Valeholm

Valeholm

Oyunda isterseniz vampir sınıfında isterseniz de insan sınıfında yer alıyorsunuz. İnsan sınıfında en büyük etken kesinlikle oklar. Oklar sizin için en büyük silah ve isabet oranınızın yüksekliği size oyun içerisinde ki lider rolünü üstlenmenizi sağlayabilir.

Vampir rolünde ise tamamen düşmanınızı yemek üzerine kurulmuş bir olaylar zinciri var. Mesela oyuncu vampir rolündeyken insanları alıp kanını emerek canını yükseltebilir ve yeni savaşa daha hazır hale gelebilir.

Norgoth Karakterler

Nosgoth Karakterler

Püf noktalar: Oyundayken “F” tuşu ile bomba atar silahlarınızı devreye sokabilir, yada “Q” tuşu ile de düşmanın ellerini ayaklarını bağlayabilirsiniz.

Her 5 level de bir yeni karakterin kapıları açılır ama bu her 5 level de bir yeni karakteri alabileceğiniz anlamına da gelmiyor. Yani şunu belirtmemiz gerekir ki oyunda para çok önemli bir unsur. Parayı oyunda etkin bir unsur yapmak için oyun ekibi gerçekten çok uğraşmış.

Nosgoth Online Oyununa Kaydol

Nosgoth Oyununu indir

 

Nosgoth Kayıt Videosu: