Bir R2Games oyunu ile yine karşınızdayız. Efsane olabilecek ve bu başarısını da çok şeye borçlu olan oyunumuz sayesinde siz de eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Tarayıcı tabanlı ve Mozilla Firefox, Google Chrome, Internet Explorer ve Safari üzerinden oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz. En kullanışlı olanı ise Google Chrome. bunu belirtmeden geçmek istemedik.

Sponsorlu Reklamlar

Nova Genesis

Nova Genesis

Öncelikli olarak oyunda verilen görevleri yerine getirmelisiniz ve bu görevlerin sizin oyun içerisinde daha hızlı ilerlemenizi sağladığını da unutmayalım. Verilen görevlerin bir zorunluluk olarak değil de, eğlence olarak yerine getirilmesi gerektiğini unutmayalım.

Nova Genesis 2

Nova Genesis 2

Oyunumuzda 3 adet karakter sınıfı bulunmaktadır ve bu karakter sınıflarından istediğinizi seçebilirsiniz. Ama seçim yaparken kesinlikle kendi özellikleriniz ile karakterinizin özelliklerinin uyuşması gerektiğini belirtelim.Her karakter sınıfında iki adet olmak üzere, toplam da 6 adet karakter bulunmaktadır.

Oyunumuzda binek çeşitleri de oldukça hoşunuza gidecek cinsten. Farklı seviyelerde farklı bineklere sahip olabileceğiniz gibi, bineklerinizi isterseniz geliştirebilir, isterseniz de yenisiyle değiştirebilirsiniz.

Nova Genesis Kaydol