• Oyun Kalitesi
  • Uzay Derinliği
  • Uzay Araçları
  • Araç Çeşitliliği
  • Kullanıcı Sayısı

Uzay savaşlarını sevenler için hazırlanmış online bir oyun olan Nova Raider, bilgisayarınıza yükleme yapmadan tarayıcı üzerinden oynayabileceğiniz MMORPG bir oyundur. Yayımcısı ise Sublinet. Oyun görsel efektleriyle, size uzayda olduğunuz hissini tam olarak vermektedir. Uzay pilotu olarak başladığınız oyun, ilerleyen bölümlerde kendinizi adeta uzayın içerisinde kaybolmuş, kahramanlıklar göstermiş biri olarak görmenizi sağlıyor.

Sponsorlu Reklamlar

Nova Raider oyunu içerisinde beş çeşit uzay gemisinden birini seçme şansınız bulunmaktadır. Bunlar Raider, Tanker, Destek, Tüccar ve Madencidir. Her bir uzay gemisi değişik özelliklere sahip bulunmaktadır. Çıkacağınız bu zorlu uzay yolculuğunda, sizin için hangisinin yardımcı olacağına kendiniz karar vereceksiniz. Çünkü bu yolculuk esnasında karşınıza türlü, türlü uzay canavarları ve uzay korsanları çıkacaktır. Bütün bu zorlukları geçip, ganimetleri toplamanız gerekiyor. Topladığınız ganimetler uzay geminizle ana galaksiye ulaşmanızda en büyük yardımcınız olacaktır.

Oyun içerisindeki görev sistemi de size bu ganimetleri toplamanıza yardım edecektir. Görevleri en kısa sürede yapıp, daha çok yol kat edebilirsiniz. Bilim kurgu temasından hoşlanıyorsanız, oyunu oynamanızı tavsiye ederiz, sizde alışkanlık yapacağına inanıyoruz. Oyunun en önemli amacı mücadele etmenizdir. Arkadaşlarla birlikte işbirliği içerisinde olup, düşmanlarınızı yenmenizdir. Bu sayede ulaşmak istediğiniz ana galaksiye varıp oyunu en iyi şekilde bitirebilirsiniz. Nova Raider oyununu kurallara göre oynar iseniz, oyunda hızlı yol kat etmeniz mümkündür.

Arkadaşlarınızın desteğiyle birlikte, keyifli saatler sizleri bekliyor. Savaş oyunlarını uzayın derinliklerinde oynamak, hiç bu kadar keyif verici olmamıştır sizin için, bunun tadını çıkartmanızı istiyoruz. Oyunu ücretsiz bir şekilde online olarak oynayabilirsiniz.

Nova Raider Kaydol