• Oyun Kalitesi
  • Etkileyicilik
  • Görüntü kalitesi
  • Güncelleme
  • Kullanıcı Sayısı

Novagun
Tarayıcı üzerinden kolayca oynanabilen bir oyun olan Novagun, savaş ve bilimkurgu konusu temalı bir flash oyundur. Tamamen uzay ortamında sürüp giden gerçekleşen bu oyunda, uzay derinliklerinde pek çok çatışmalara tanık oluyor ve siz de amaçlarınız doğrultusunda kendinizi savunarak, uzay çatışmalarına dahil oluyorsunuz. Tüm bu süreç boyunca daha da güçlenebilir ve aracınızı çeşitli malzemeler ve techizatlar ile çok daha güçlü bir hale getirebilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar

Siz güçlendikçe rakiplerinizi daha da etkili bir şekilde yenebilir ve onlara daha çok zarar verebilirsiniz. Yine aracınız için son derece gerekli malzemeleri ve gereçleri satın alarak ta aracınızı oldukça dirençli ve güçlü bir savaş makinesi haline getirebilirsiniz. Oyun normal bir uzay oyununa göre oldukça ilgi çekici pek çok özelliği ve görselliği sunmaktadır. Özellikle uzay oyunu severler için Novagun mutlaka denenmesi gereken ücretsiz flash tabanlı, indirme gerektirmeyen bir browser oyunudur.

Siz de hemen şimdi ücretsiz oynamaya başlayarak uzaydaki yerinizi alabilir, gücünüzü herkese gösterebilirsiniz. Pek çok uzay oyunu arasında oldukça ön plana çıkan bu oyunda klasik özelliklerin yerini ayrıntılı özellikler ve gelişmiş uzay savaş gemileri almıştır. Novagun en başarılı uzay gemisi savaş oyunlarından birisi olarak her geçen gün popülerliğini arttıran web tarayıcısı tabanlı bir oyundur.