• Hız
  • Oynanabilirlik
  • Grafik/Ses
  • Güncelleme
  • Yönetim

Yurtdışında çok popüler olan ve 1 milyondan fazla oyuncu sayısı ile gitgide büyüyen Offensive Combat, hiçbir program indirmeden, direk oynayabileceğiniz süper eğlenceli bir FPS oyunudur. Tarayıcıdan direk olarak oynanabilmesine rağmen eğlenceli grafikleri ile kendisine bağlayan bir yapıda olan oyunun tek eksiği şuan Türkçe dil desteği olmamasıdır. Fakat FPS türünde olduğunu düşünürsek çokta ihtiyacınız olacağını düşünmüyorum.

Sponsorlu Reklamlar

Oyunun en güçlü yanlarından birisi karakterleri istediğiniz gibi değiştirebilme ve giydirebilmenizdir. Düşmanlarınıza korku salan ya da onlarla dalga geçen karakter tipleri yaratabilmeniz mümkündür. Oyunun bir ilginç yanı da öldürdüğünüz düşmanların başında yapabileceğiniz alaylı hareketlerdir. Öyle ki gündemi takip eden oyun düşmanınızın moralini bozucu hareketlere Gagnam dansını bile eklemiştir.

Offensice Combat‘ta birbirinden farklı ve ilginç silahlar bulunmaktadır. Bu silahlardan bazılarının ismini vermek gerekirse: SCAB-R Assault Rifle, Ferret M82 Sniper Rifle, G-Camp 24 Sniper Rifle, OP5 SMG, Razer SMG, Auger Shotgun, Binder of Women Melee Weapon silahlardan sadece bazılarının ismidir. Oyunda daha birçok çeşit silah bulunmaktadır. Karakterlerin bazılarına ilerleyen seviyelerde erişebilmek mümkündür. Bazı karakter isimlerini vermek gerekirse Ginger-Bot, Space Cadet, Mummy’dir. Tabi oyunda bu karakterlerin dışında birçok karakterde bulunmaktadır. Oyunun tarayıcı tabanlı olmasının avantajını değerlendiren yapımcılar, sürekli olarak oyuna yenilikler eklemektedirler.

Özellikle öldürdüğünüz düşmanlara yaptığınız moral bozucu hareketleriyle oyun piyasına yepyeni bir tat getiren oyun her geçen gün oyuncu sayısını arttırmaktadır. Bu eğlenceli oyunun oyuncu sayısının daha da artacağını çok rahatlıkla söyleyebiliriz. Oyun tarayıcı tabanlı olduğu için sadece kayıt olmanız yeterlidir. Bunun için aşağıda bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz. Sizde bu eğlenceli oyunu hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Offensive Combat Kayıt Sayfası