Bir sosyal içerik platformu sloganı ile yayın hayatına başlayan ve bu alanda çok iyi bir ivme izleyerek yükselişe geçen Onedio kaydol günlerine başladı. Artık Onedio’ya kolaylıkla kayıt olabilir siteye içerik olarak da katkıda bulunabilirsiniz. Son dönemlerde en çok beğenilen içeriklerin de üyelerden gelmesi sitenin bu aşamayı da başarı ile geçtiğinin kanıtı.

Sponsorlu Reklamlar

Sizde kayıt olabilir ve hem üyelerin kazandığı avantajları görebilir, hem de kendi içeriğinizi girerek yüz binlerce kişiye ulaşabilirsiniz.

Onedio’da güncel haberler, videolar, galeriler, testler ve daha fazlasını bulmak mümkün. Ama bunun da önünde maddelerle konu anlatımı daha yaygın. Yani; 10 maddede kızlar ve erkekler, geçmişten ders alan Japonlara ait 17 atasözü gibi konu başlıkları en yaygınları. Bu akım ilk olarak Amerika’da başlamıştı ve tüm evrene yayılmıştı. Bunu Türkiye’ye en iyi uyarlayan ise kesinlikle onedio oldu. Daha önce atılan en iyi tweetler gibi başlıkları bulunan editörler artık tamamen Dünyaya odaklanmış durumda.

onedio

onedio

Ve şimdi de Onedio Video bölümü ile tamamen kendi videolarını hazırlamaya başladı. Tamamen orijinal olan ve kendi ekibi tarafından hazırlanan videoları bu kategori de kullanıcı ile buluşturdu.

Sürekli kendini yenileyen yapısı ile de farklı olmayı başarıyor. Bunun en büyük kanıtı ise, son yapılan benzersiz değişiklik. Bu değişiklik ana sayfanın özelleştirilmesi anlamına geliyor. İsterseniz ana sayfadan siyaseti, sporu veya magazini kaldırabiliyor ve o tür haberleri görmeyebiliyorsunuz. Bu da istediğiniz haberleri okumanız anlamına geliyor.

Benim dikkatimi çeken bir başka bölüm ise enteresan videoların olduğu kısım. Bu bölümde örneğin; yaptığınızda arkadaşlarınızın ağzını açık bırakacak enteresan 15 şey gibi bilgileri bulabilmeniz mümkün.

Peki biz bu harika siteye nasıl kayıt olabiliriz?

onedio kaydol

onedio kaydol

Resimde gördüğünüz üzere sağ üst köşesinde yer alan “Giriş Yap” ve “Facebook İle Giriş” seçeneği ile kayıt aşamasını tamamlayabilirsiniz. Facebook ile giriş yaparsanız profil izinlerini vermeniz gerekiyor. Yani Onedio sınırlı şekilde bütün bilgilerinize erişebiliyor. Buda demek oluyor ki beğenilerinizi diğerleri görebilir. Otomatik olarak da zaten onedio Facebook sayfasını beğenmiş oluyorsunuz. Bu son haberleri herkesten önce okumanız anlamına da geliyor.

Onedio Sosyal İçerik Sitesine Kaydol