• Oyun Kalitesi
  • Grafikler
  • Oynanabilirlik
  • Oyuncular
  • Karakterler

Aksiyonları ve efektleri en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş olan oyunun ilk bölümünde, temel şeyleri öğreniyorsunuz. Bunlar zıplama, bomba atma, silah değiştirebilme gibi yetenekler olup, gerçeğe çok yakın görüntüler sizi oyuna daha çok bağlıyor.

Sponsorlu Reklamlar

Oyunda silahınıza dürbün, susturucu takma gibi değişik objelerde ekleyebiliyorsunuz. Oyunda on adetten fazla sahne bulunmakta, bu sahnelerdeki çatışmalarda, öldürdüğünüz kişi sayısı kadar oyun parası kazanmaktasınız. Bu oyun paraları sizin silah ve diğer ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz paradır.

Oyunun başında otuz bin oyun parası ile başlıyorsunuz, oyuncuları yendikçe bu paranız artıyor. Öldürdüğünüz oyuncuların sağlık paketini de ele geçirip extra on enerji sahibi oluyorsunuz. Operation7 oyunu modern silahların kullanıldığı, hızlı tempolu bir oyundur. Savaş alanında kendinizi kanıtlamak için, oyunun içine dâhil olmanız gerekiyor. Usta başarılı bir asker olarak, Death Match, Survival ve Başkan Avı modundan birinde savaşmanız gerekiyor. Oyunda yirmi dört kişilik maçların yanında, bireysel çatışmalarınız da olacaktır. Daha fazla oyun parası kazanıp, karakterinizi geliştirmeniz ve oyunu kazanmanız gerekiyor. Aşırı derece de heyecan yüklü olan oyun, sizi bırakamayacağınız kadar esir alacaktır. Oyunda bölüm atlamak kolay olup, sizin hırs yapmanıza sebep olacaktır.

Bu tarz aksiyonlarla dolu oyunları seviyorsanız Operation 7 tam size göredir. Gerçeğe yakın görselliği ile, oynamaktan bıkmayacağınız bir oyundur. Oyunda tüm ayrıntılar en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş olup, sizi bağımlı yapmaya aday bir oyundur. Düşünmeden oynayın deriz!