• Oyun Kalitesi
  • Grafikler
  • Hikaye
  • İlerlemeler
  • Kullanıcı Sayısı

Denizlerin efendisine herkes şapka çıkarıyor, önünde saygıyla eğiliyor. Deniz de onu gören korsanlar yönlerini değiştiriyor ve arkalarına bakmadan kaçıyorlar. Bunun en büyük neden ise denizlerin efendisi yani senin OPiece oynamaya başlaman. Artık herkes korkuyor senden, köpek balıkları, ahtapotlar, tuzlu deniz suyu ve tek kollu korsanlar. Sen de şanına yaraşır şekilde denizleri idare etmeli, düşmanlarına diz çöktürmeli, gerekirse acıma duygunu tuzlu deniz sularına bırakmalısın. Ama aynı zamanda şefkat taştan bir yürekte nasıl barınır ispatlamalısın.

Sponsorlu Reklamlar

Elex tarafından yayınlanan OPiece, Bombom efsanesinin devamı olarak nitelendiriliyor. Etkileyici görsel şovlar, oldukça başarılı şekilde hazırlanmış karakterler ve daha fazlasını online oyunumuzda bulabilirsiniz.

OPiece online oyununda yer alan karakterler:  Sniper, Savaşçı, rotacı, müzisyen, silahşör ve haberci.

Oyuna başladığınız anda bu karakterlerden istediğinizi seçebilir ve maceraya atılabilirsin.

Oyuna başladığınız anda ilk amaç ise kendi ekibinizi kurmak olacaktır. Ekibinizi her alanda özenle seçmeli ve mutlak suretle onların en iyi şekilde hazırlanmasını sağlamalısınız.

OPiece Oyunu Kayıt Sayfası

 

Denize açıldığınız andan itibaren tek amacınız korkulan bir korsan olmaktan geçiyor. Yani olabildiğince vahşi olmalı, önünüze çıkan tüm korsanları denizin dibine gömmelisiniz. Bunun yanı sıra her başarı size tonla para ve külçe külçe altın olarak dönebilir. Her savaş size para ve değerli eşyalar getirirken, aynı zamanda her görev de savaşlar kadar olmasa da iyi gelir sağlamaktadır. Ve bu da sizin geminizi ve ekipmanlarınızı geliştirmeniz anlamına gelmektedir.