Orkun 2 Online oyunu en iyi 3D deneyimine sahip oyunlardan bir tanesi ve eşsiz kahramanların eşliğinde oynanan bir oyun. 3D deneyimine sahip oyunlar arasında da ödüllü oyunlardan bir tanesi olduğunu söyleyebiliriz.

Sponsorlu Reklamlar

Oyun Sala Game tarafından hazırlanmış ve bildiğiniz gibi Orkun Online oyununda yapımcısı kendisidir. Oyunda gerek duyulan iyileştirmelerin ardından, Orkun Online 2 piyasaya sürülmüştür.

Oyun türünün de ARPG türünde olduğunu belirtelim. ARPG severlerin de oyunu sahiplendiğiniz söyleyebiliriz.

Oyunda yer alan Sınıfsal Karakterler: Bu karakterler Büyücü, Okçu ve Savaşçı. Bu sınıfların hepsinin kendine has özellikleri ve yetenekleri bulunmaktadır.

Sınıflarda Büyücü ve Savaşçı sınıfı erkek karakter, Okçu sınıfı ise bayan karakterdir.

Savaşta yer alan eleman sınıfları tabii ki bunlar ile sınırlı değil. Bunların yanında sizler çeşitli hayvanları seçebiliyor ve bu hayvanların yani petlerin oyun içerisinde, özellikle savaş esnasında size yardım etmesini sağlayabiliyorsunuz. Siz bu petlerin size daha çok yardım etmesini sağlamak istiyorsanız onları eğitmek zorundasınız. Eğitimden geçen hayvanlar daha hızlı bir gelişim sağlıyor ve size savaş arenasında daha çok strateji kurabilme imkanı veriyor.

Oyun içerisinde eşyanın önemi büyük. Yani oyunda özellikle karakterin giyim kuşamı çok önemli. Bu eşyalar onun isabet puanını ve hasar puanı büyük derecede yükseltiyor. Siz bu eşyaları da eğitimlere katılarak alabilirsiniz. Bu eğitimler günlük, haftalık ve aylık olarak verilebiliyor.

Oyun içerisinde level yükseltme işlemleri büyük önem taşıyor. Levelinizi de hızlı yükseltmek için oyuna aşırı konsantre olmanız gerekiyor. Ama oyuna bağımlılık dozunda ilgi duymamanızı tavsiye ediyoruz.

Orkun 2 Online Oyununa Kaydol