• Hız
  • Oynanabilirlik
  • Grafik/Ses
  • Güncelleme
  • Yönetim

Orkun Online‘nın rakiplerine karşı en büyük artısı hiçbir program yüklemeden istediğiniz bilgisayardan oyunu oynayabilmenizdir. Tarayıcı üstünde oynanmasın karşı oyun grafikleri oldukça kalitelidir. Ayrıca oyunu oynarken herhangi bir takılma yaşanmamaktadır.

Sponsorlu Reklamlar

Büyücü, Rahip ve Savaşçı olarak 3 farklı sınıfın bulunduğu oyunda bayan ve erkek karakterle toplamda 6 farklı karakter tipi mevcuttur. Oyunun en büyük artılarından birisi oyunu öğretme görevleridir. Bu görevlerle oyun içinde neyin nerde olduğunu, neler yapılabilidiğini vb. herşeyi öğrenebiliyorsunuz. Yardım görevleri aynı zamanda deneyim (xp) ve teçhizat (item) yönünden de oldukça cömerttir.

Orkun Online da ben bu oyuna sonradan başladım nasıl diğer oyuncularla mücadele ederim diye üzülmenize gerek yoktur. Çünkü hızlı bir şekilde seviye 41 olabilmektesiniz. Bu seviyeden sonra ise seviye almak biraz daha zordur. Fakat oyuncular arasındaki seviye farkını aza indirmesi oyun içi dengeyi iyi sağlamaktadır.

10. seviyeden itibaren büyük yaratıklarla (boss) karşılaşabilirsiniz. Bu yaratıklar güzel teçhizat ve oyun içinde kullabileceğiniz gümüş para vermektedir. Oyun içinde 3 çeşit para bulunmaktadır. Altın (TL ile alınır) ile VIP vb. oyun içi sistemleri satın alabilirsiniz. Gümüş ise oyunda en geçerli para birimidir ve yaratıkları öldürerek elde edilir. Son para birimi ise Kredi’dir. Sadece belli yerlerde geçer, etkinlikler kazanılabilir yada altınla alınabilir.

 

Orkun Online Kayıt Sayfası

 

Sizde Orkun Online oynamak istiyorsanız sadece 2 dakika içinde oyuna kaydolarak başlayabilirsiniz. Yapmanız gereken aşağıda bulunan Orkun Online Kaydol butonuna tıklamaktır. Sizde artık Orkun Online’da amansız  savaşlara katılabilirsiniz.