Panzar oyunu şimdiye kadar yayınladığımız ve kayıt sayfasına yönlendirdiğimiz oyunlar arasında en enteresan 10 oyundan bir tanesi olabilir. Oyunda ki karakterler, ortam ve daha fazlası adeta bir çizgi roman tadında. Oyuna keyifle konsantre olmanızı sağlıyor. Sizlerin de oyunu beğeneceğini düşünerek oyunu kaydol tanıtım sayfalarına eklemeye ve detaylı bir anlatım yapmaya çalıştık. Şimdi detaylı anlatıma geçelim.

Sponsorlu Reklamlar

Panzar Tanıtım

Panzar Tanıtım

Öncelikle oyunun konusu hakkında biraz bilgi verelim. Bildiğimiz online oyun konularına benzerlik gösteren oyunda bir harita üzerinde kişisel liderlik çalışmaları yaptığınız, savaşlara girdiğiniz bir oyun olarak bahsedilebilir. Oyunumuzda en dikkat çeken noktalardan bir tanesi 19 farklı harita üzerinde bireysel ve takım halinde savaşlar yapabilmeniz. Kahramanınızın Panzar sahasında rekabet dolu bir serüvene girmesi sizin sayenizde olacak ve onu evrenin en büyük savaşçısı yapmak da sizin elinizde olacak. Şimdi oyun içi sınıflardan bahsedelim. Vahşiler: Bu sınıf acımasız bir sınıf olarak söylenebilir. Sınıf kısa zamanda yüksek hasar vermesi ile tanınır. Sınıfın dezavantajı aslında avantajından geliyor. Kısa sürede yüksek hasar verebilirken, hasar süresinin az olması dezavantajı. Tanklar: Bu sınıf bütün dikkati üzerine çekerek takım arkadaşlarına hem zaman kazandırır, hem de boş alanlar sağlar. Onlar o denli cesurdur ki, yaraları onlar için zafer sayısını işaret eder. Nişancı: Savunma alanında gelişmiş ve bu özelliklerini yüzyıllar süren savaşlarda ki deneyimlerden alan ustalardır. Lağımcılar: Bu sınıf oldukça tehlikeli ve düşman savunmasına sızdığı anda, mayınları en can alıcı noktalara yerleştirerek, en kolay yoldan rakibin hasar almasını sağlar. O denli ki, onları göremezsiniz ama onlar sizin her zaman 1 metre altınızda yer alır. Teknik konular onlardan sorulurken, ellerinde yer alan baltalar sayesinde de yakın dövüş yapabilirler.

Panzar Lağımcı

Panzar Lağımcı

Paladin: Bu sınıf ise iyileştirme özelliği ön plana çıkan ama bunun yanında eşsiz yakın dövüş özelliği de bulunan sınıftır. Engizitör: Siyah kan olarak söylenen bu sınıfı tabir etmek oldukça zor. Onlar siyah kan gördükçe daha da asi hale gelen bir sınıftır. Ateşin Kız Kardeşi: Ateşi istediği gibi şekillendiren ve zamanla bu konuda devasa bir uzman olan ve sevmediğini ateş ile harmanlayan acımasız bir düşmandır. Adeta dosta güven verir. Buz Cadısı: Bu sınıf oldukça etkili ve ateşin kız kardeşinin yaptıkları kadar etkili vuruş yapabilir. Tercih sebebidir. Panzar Oyununa Kaydol Ve Oyna   Panzar Kayıt Sayfası İpuçları:

Panzar Kayıt Sayfası

Panzar Kayıt Sayfası

Öncelikle sayfada yer alan alanların doldurulması gerekiyor. E-Mail adresi girilmeli ve giriş aşamasında kullanacağınız şifre belirlenmeli. Bunun dışında hesabın kontrolü açısından da bir soru seçiyoruz ve hemen altına yanıtını yazıyoruz. bu ilerde hesabın kontrolünün kaybedilmesi aşamasında kullanılabilir. Panzar Oyununu İndir