Günümüzde internet üzerinden oyun oynama oranı artmaktadır. Bu oyunların geneli İngilizcedir. Türkçe oyun bulduğumuzda ise hemen denemek istiyoruz. Günümüzde Türkçe olarak yayınlanan oyunlar da artış göstermektedir. Talep olunca doğru orantılı olarak artış da olmaktadır. İşte bu oyunlardan biri de peta city dir. Peta city savaş ve aksiyon ağırlıklı bir oyun olarak oyuncu kitlesini cezp etmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

PETA CITY ONLINE OYUN

Günümüzde ağırlıklı olarak talep gören savaş ve aksiyon konulu oyunlardan biri olan peta city, nişancılık yeteneklerini göstermek isteyenlere keyifli bir oyun sunuyor. Rise game tarafından Türkiye’ ye getirilen oyun, bilimkurgu alanında iyi bir yer edinmiş gibi görünüyor. Oyunda 3 farklı karakter modu olan oyunda, çok sayıda da oyun modu var. Karakterler akıncı, keskin nişancı ve komando olarak ayrılmıştır. Talebiniz ve zevkiniz nişancılık yeteneklerinizden yana ise bu oyunu mutlaka deneyin. Eskiden de bu tür oyunlar çok rağbet görürdü. Oyuncu kitlesi oyunlar konusunda çok fazla farklılıklara gitmezler.

Oyunların içerisinde yapılan yenilikler ve kolaylıklar daha etkileyici olmaktadır. Bu oyunda da pratik ve anlaşılır bir tarz var. Oyun modları, bomba kur, bölgeni koru, imha et, takım savaşı şeklinde ayrılmış. Fütüristik silahlar, klasik silahlar ya da bombalar ile savaşabildiğiniz oyundan zevk alacağınız kesin. Karakterlerin de kendilerine has özellikleri var. Nişancılar görünmez olabiliyor, akıncılar ise sıçrayabiliyor. Tüm karakterler duvara basıp sıçrayabiliyor. Akıncılar ise özel olarak rakibin üzerine sıçrayabiliyor. Onlar için öyle bir artı özellik yüklenmiş.

Online oyunlar arasında bilimkurgu kategorisinde ilk sıralarda tercih edilen oyunlardan biri olan Peta city, oyuncu kitlesi içerisinde severek oynanılanlardan. Sizler de savaş ve bilimkurgu oyunlarını seviyorsanız ve bunun yanında strateji de üretmek istiyorsanız bu oyunu denemenizi tavsiye ederiz.

Peta City Kaydol