Internet üzerinden oynanan oyunların günümüzde edindiği oyuncu sayısı oldukça artmıştır. Bu oyuncu kitlesi, daha çok macera, savaş ve strateji oyunlarını tercih etmektedirler. Sürükleyici ve aynı zamanda strateji yeteneğimizi geliştiren oyunlardan en fazla zevki alıyoruz. İşte bu oyunlara eklenen yeni bir oyun. Pirate 101, hem grafikleri ile hem de oyunun tarzı ile ilgi topluyor.

Sponsorlu Reklamlar

Pirate 101, Kingsisle Entertainment tarafından yayınlanmaktadır. Mmorpg özelliği olan oyun ile korsan dünyasına renkli bir giriş yapıyoruz. Küçük bir kurulum dosyasi ile bilgisayarımıza yükleyebiliyoruz. Oyunda 5 farklı sınıf var. Bu sınıflar Musketeer, Privateer, Buccaneer, Swashbuckler ve Witchdoctor olarak görülüyor. Bu sınıflardan birini seçerek maceramıza başlıyoruz.Oyunun dili İngilizcedir. Mmorpg özelliği sayesinde gerçek rakiplerimiz ile de oynayabiliyoruz. Sevdiklerimiz ile vakit geçirebileceğimiz keyifli bir oyundur. Karakterlerin farklı farklı özellikleri var. Bu özelliklere göre istediğimiz karakteri seçebiliyoruz. Karakterlerin özellikleri ise, musketeer ateşli silahlar kullanabiliyor. Bombardıman yapabilme özelliğine sahip olduğundan aynı bölgede birden fazla düşmanı yok edebiliyor.

PIRATE 101 ONLINE OLARAK OYNAYIN

Privateer ekipteki arkadaşlarına enerji verebilen, kılıç ve kalkanı aynı anda kullanabilen ve daha çok savunmada güçlü olan karakterdir. Buccaneer, iki eliyle büyük savaş aletleri kullanabiliyor. Darbeleri ile büyük hasar verebilmesi ile biliniyor. Swashbuckleer, iki eliyle kılış kullanabilen, çevik ve tuzağa düşürülmesi zor bir kararkterdir. Withdochtor ise büyü güzü kullanan bir karakterdir. Büyü ile uzak mesafedeki rakiplerine ciddi hasarlar verebiliyor.
Pirate 101 oyun içeriği ve kalitesi ile oyunculara oldukça fazla keyif verecek oyunlar arasında gibi görülüyor. Birbirinden farklı 5 karakterin değişik yetenekleri ile sürükleyici bir oyun atmosferi sunuyor. Oyuncular gerçek kişiler ile de oynayabileceği için oyunlar arasında en keyifliler arasında diyebiliriz.

Pirate 101 Kaydol