• Hız
  • Oynanabilirlik
  • Grafik/Ses
  • Güncelleme
  • Yönetim

Sanırım oyunun yapımcısını söylememiz PlanetSide 2’yi en iyi özetler. Sony Online tarafından geliştirilen bu oyunun kalitesi kesinlikle tartışılmaz. FPS ve çoklu oyuncuyu destekleyen oyunun rakiplerine fark atacak bir grafik kalitesi ve devasa haritaları olduğunu belirtelim.

Sponsorlu Reklamlar

Oyunda 3 farklı imparatorluğun devasa bir haritada, günlerce hatta haftalarca sürecek kaynak savaşları yaptığı ve daha güçlenerek dünyayı ele geçirmeye çalışması ile ilgili. Bu 3 imparatorluk: Terran Rebuplic (Terran Cumhuriyeti), New Conglomerate ( Yeni Şirketler Grubu), Vanu Sovereignty (Vanu Hükümdarlığı) adı altındadır.

Gelecekte bir dünya savaşı olacaksa inanın bu deneyimi bu oyunda yaşayabilirsiniz. Farklı oyuncu karakterleri, farklı yer ve hava araçları, farklı silahlar oyun zevkinizi arttırmak için düşünülmüş. Oyunun grafikleri ve hızı ise inanılmaz derecede mükemmel olduğunu belirtelim.

PlanetSide 2 Sony Online tarafından geliştirildiğini her anlamda belli ediyor. Bu kadar kaliteli bir oyunun ücretsiz olması ise oyun severleri çok mutlu edecek bir haber. Bu kadar övgüyü hak eden bir oyunun kurulum boyutu ve sistem gereksinimlerinin düşük olmasını sanırım kimse beklemez. Oyunu indiren ve oynamak isteyenlere ufak bir uyarı bilgisayarınız gerçekten sağlam bir sisteme sahip değilse hiç uğraşmayın ve hemen kendinize yeni bir bilgisayar almak için bütçe ayırın. Oyun tutkunuysanız PlanetSide 2’yi kesinlikle oynamak isteyeceksiniz. Şuan için tüm özelliklerine 5 yıldız verdiğimiz tek oyun olduğunu belirteyim. Oyunun şuan için tek kusuru Türkçe yamasının olmamasıdır.

PlanetSide 2’yi indirmek için aşağıda verilen bağlantı butonuna tıklamanız yeterlidir. Daha sonra ise PlanetSide 2’ye kaydolmak için yine aşağıda bulunan PlanetSide 2 Kaydol butonuna tıklayınız. Bu muhteşem oyunu artık oynayabilirsiniz. Oyunu bu kadar övmemizin sebebini aşağıda bulunan videoyu izlediğinizde anlayacaksınız.

Planetside 2 Oyununa Kaydol