• Oyun Kalitesi
  • Etkileyicilik
  • Grafikler
  • Oyuncular
  • Platformlar

Pockie Ninja’nın yapımcısı tarafından oluşturulmuş bir oyundur.

Sponsorlu Reklamlar

Oyunun konusu anime one piecedir. Bu oyunda bir gemiye sahip olup, ona kaptanlık ediyorsunuz. Macera sırasında yolunuza çıkan korsanlarla mücadele edip, onları yok etmeye çalışıyorsunuz ve bizce tam bir korsan oyunudur.

Oyuna başlamadan bir üyelik gerçekleştiriyorsunuz. Dilerseniz Facebook ve Google üyeliği ile de giriş yapabilme olanağına sahipsiniz. Oyunun başlangıcında size bir rehber yardımcı oluyor. Dört farklı karakterden birini seçip oyuna başlıyorsunuz. Bu sayede oyunda zorlanmadan hızla seviye atlayabiliyorsunuz.

Oyunda kullanmanız için iki farklı türde altın ve gümüş para sahibi oluyorsunuz. Bunları karakterinizi geliştirmek için, kıyafet ve silah alımında kullanıyorsunuz.

Düşman korsanları yenmek kolay olmuyor, çaba sarf edip daha fazla para kazanmalısınız. Oyunun dövüş kısmı otomatik olarak oyun tarafından yapılıyor, diğer tüm aksiyonlar sizin tarafınızdan gerçekleştiriliyor. Oyunda görev sistemi de bulunmaktadır. Görevleri başarıyla tamamlayınca, bunun sonucunda değişik hediyeler ile ödüllendiriliyorsunuz. Pockie Pirates’te görevleri yapmama gibi bir durum söz konusu değil, otomatik olarak yönlendiriliyorsunuz. Oyunda Doctor, Sniper, Swordsman ve Navigator adında dört farklı sınıf olup, her sınıfta iki karakter mevcuttur. Bunların hepsinin özellikleri farklıdır. Lakin hepsinin savunma değerleri farklı olup uygun olanı seçmeniz gerekiyor. Oyunda giriş bölümünde verilen günlük hediyeler de vardır, ama her gün almanız gerekir.

Pockie Pirates bu tür oyunlardan hoşlanıyorsanız, siz de bağımlılık yapabilecek oyunların başında gelmektedir.

Pockie Pirates Kaydol