• Oyun Kalitesi
  • Görüntü
  • Oynanabilirlik
  • Oyuncular
  • Karakterler

FANTASTİK DÜNYADA 2 BOYUTLU BİR SAVAŞ: POCKIE SAINTS

Sponsorlu Reklamlar

İki boyutlu görsellere sahip tarayıcı tabanlı bir oyun olan Pockie Saints, herhangi bir kurulum yapmayı gerektirmeden web sitesi üzerinden oynanabilen bir MMORPG oyunudur. Game321 tarafından yayınlanmış olan oyun, fantastik bir dünyada geçmekte ve oyunculara farklı ve güzel bir oyun deneyimi sunmaktadır.

Pockie Saints oyununda PvP ve PvE savaşlarını yapabilmektesiniz. Bu savaşlara başlamadan önce 3 farklı karakter sınıfından birini seçmeniz gerekmektedir. Bunlar Warrior, Mage ve Assassin sınıflarından oluşmaktadır. Bu üç sınıftan birini seçtikten sonra, seçmiş olduğunuz karakteri isterseniz geliştirebilir ve sahip olduğu özellikleri artırabilirsiniz. Pockie Saints oyununda karakter sınıflarının yanı sıra 12 burcu temsil eden 12 ayrı özellik seçeneği de bulunmaktadır. Bu seçenek oyunculara ekstra yarar sağlamaktadır. Oyun içinde, başlangıçta seçmiş olduğunuz burca ait olan takımyıldızını tamamladığınızda ekstra yeteneklerin sahibi olabilmekte ve daha güçlü hale gelebilmektesiniz. Bu yetenekler fantastik dünyadaki savaşları kazanmanızda oldukça yardımcı olabilmektedir.

Pockie Saints oyununda en göze çarpan ayrıntılardan bir tanesi de pet ve binek sisteminin bulunmasıdır. Oyunda sahip olduğunuz binekler canlı varlıkların yanı sıra uçan halı gibi cansız varlıklar da olabilmekle birlikte, petleriniz sadece canlı varlıklar olmaktadır. Binekler ile petler arasındaki en önemli fark, petlerinizi girdiğiniz savaşlarda kullanabilir ve size savaşı kazanmanızda yardımcı olmasını sağlayabilirsiniz. Binekler ise sizinle birlikte savaşa girmemekte ancak oyunda diğer birçok amaçla size yardımcı olmaktadır.

Diğer birçok oyunda bulunduğu gibi, isterseniz otomatik saldırı ve yol bulma gibi özellikleri de kullanabilirsiniz. Pockie Saints, fantastik bir dünyada aksiyon dolu bir savaş deneyimi sunmakta.

Pockie Saints Kaydol