• Hız
  • Oynanabilirlik
  • Grafik/Ses
  • Güncelleme
  • Yönetim

Point Blank yada diğer ismi Project Blankout MMOFPS çoklu oyunculu çevrimiçi birincil bakıştan ateş etme yapısında bir oyundur. Oyunu Türkiye’ye getiren firma ise Nfinitiy Games firmasıdır. Oyun genel fps oyunları mantığında iki takımın karşılıklı savaşması şeklindedir. Oyunda bulunan bu takımların isimleri Free Rebels ve CT-Force’dur. İstediğiniz takıma geçebilir ve savaşmaya başlayabilirsiniz. Oyun girişinde kırmızi olan Free Rebels takımına, mavi alan ise CT-Force takımına aittir.

Sponsorlu Reklamlar

Oyunun güzel ve eğlenceyi arttıran özelliklerinden birisi deneyim puanı (xp) kazanabilmenizdir. Point Blank oyunun en güçlü olduğu kısım ise çok fazla silah kullanma imkanı vermesidir. Bu silahlar kategoriler halinde şu şekildedir. Taarruz tüfekleri: K-2, Ak-47 Ext, M4A1 Ext, SG550 Ext, F2000 Ext, AK-47 G, M4A1 S’dir. Hafif Makinalı tüfekler:  K-1, MP5K Ext, MP7 Ext, Spectre Ext, UMP45 Ext silah seçenekleri mevcuttur. Keskin nişancı Tüfekleri: SSG-69, PSG-1, Dragunov, SSG-69 S uzak hedefler için seçebileceğiniz silahlardır. Ağır Makinalı Tüfekler: MK 46 Ext ile şarjorünüz 300 mermi olabilir. Bu silahların yanı sıra birde ikincil silahlarda mevcuttur. Bunlar ise K-5, Dual Handgun, MK 23 Ext, Desert Eagle tabancelarıdır. Yakın mesafede ise M-7 bıçağını kullanabilirsiniz. Bomba olarak ise K-400 el bombası, Smoke duman bombası ve Flash Bang ses/ışık bombası kullanabilirsiniz. Oyunda bu kadar çok silah seçeneğinin olması, oyun zevkinizi arttıracaktır.

Bu güzel oyunu  (Point Blank) indirmek için yapmanız gereken aşağıda bulunan indir butonuna tıklamaktır. Daha sonra ise Point Blank kaydol butonuna tıklayarak oyuna kaydolabilirsiniz. Artık birbirinden farklı onlarca silahla savaşmanın keyfinini sürebilirsiniz.

PointBlank indir

Point Blank Oyununa Kaydol